הדפסה דיגיטלית על בד ושמשוניות

לצפייה בגלריית שילוט שמשוניות ובד לחץ כאן

 

מגוון אפשרויות

 

שילוט ופרסום הם נושאים שחייבים להיות מותאמים לחברה ולמוצר בו הם עוסקים. בכדי להתאים עבור כל לקוח את הפיתרון האידיאלי עבורו, צריך להיות מגוון אפשרויות בחירה, שכן רק כאשר יש מגוון אופציות, ניתן לדבר על בחירה והתאמה אישית. חברת פרינטקום מתמחה בעיצוב, ייצור והתקנת שלטים, ואנו שמים דגש מיוחד על יצירת מגוון רחב של אפשרויות שילוט, מתוכו יוכל הלקוח לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבורו. בתחום הדפסת שמשונית תוכלו לבחור בין הדפסה דיגיטלית על שמשונית, ובין הדפסה על שמשונית מחוררת (מש), המאפשרת יצירת שלטי ענק ללא אפקט המפרש, ובמשקל קל יותר משמשונית רגילה. רוב שלטי הבד אינם בד כלל, רובם עשויים שימשונית שהיא יריעת PVC גמיש שהכינו את שטח הפנים שלה לצורך הדפסה דיגיטלית.

 

כשאומרים שלטי בד מתכוונים בוודאי לשלטים על חומר גמיש, בואו נסקור איזה סוגי שלטי בד מייצרים בארץ:

 

פלריג –זהו הסוג הזול ביותר של שלטי בד, גם חומר זה מתחלק לשניים, החומר הזול ביותר שהוא חומר פלסטי דק עליו בדרך כלל מדפיסים בצבע אחד או שניים (שיטת הטמפון) בדרך כלל שלטי בחירות, לפני בחירות מתמלאים הצמתים שלנו בשלטי בד אלו. קיים גם פלריג עבה שניתן להדפיס עליו במכונת הדפסה דיגיטלית, עד לפני מספר שנים נהגו לעשות שלטי בד (טרנספרנטים – שלטים התלויים מעל רחובות בעיר וקשורים לשני עמודים בצידי הכביש) מחומר זה שהיה זול בהרבה מיריעת PVC (שמשונית), היום שמחיר השמשונית ירד, כמעט ולא מדפיסים הדפסה דיגיטלית שלטי בד בחומר זה.
שמשונית– יריעת PVC גמיש וחזק שרוב שלטי הבד מודפסים דיגיטלית על שמשונית זו. היתרון בחומר זה הוא מחירו הזול יחסית, רוחב הגליל (עד 5 מ') ואורך עד 50 או 100 מ' להדפסה דיגיטלית. שלטי בד משמשונית מדפיסים בדרך כלל עד למידה של כ 25 מ"ר מעבר לכך ניתן כמובן להדפיס, אך משקל שלט הבד מתחיל להיות משמעותי (שמשונית דקה שוקלת כ 400 ג"ר למ"ר) וכן באם יש צורך למתוח שמשונית על מסגרת מתכת היא יוצרת מפרש (מאחר והשמשונית אטומה), ההדפסה הדיגיטלית על שמשונית נראת יפה מאוד ושלט הבד נראה טוב, אבל מעט קשה למתיחה.
רשת – שלט בדזה הוא בעצם שלט שמשונית היינו יריעת PVC מחוררת, הרשת נועדה להוריד ממשקל שלט הבד וכן למנוע את תופעת המפרש (רוח עוברת בתוך החורים) פתרון הרשת הוא לשלטים ענקיים המיועדים לכסות בניינים, ובעצם כל שלטי הבד הענקיים שרואים על בניינים הינם שלטי רשת. גם כאן ניתן להדפיס עד 5 מ' רוחב וכמובן ניתן להלחים את שלט הבד עד לרוחב הנדרש. ההדפסה הדיגיטלית על בד רשת נראת פחות טוב מאשר על שמשונית וגם הרשת צוברת אבק ונראית פחות טוב לאחר זמן מה, אך השלטים הענקיים נתלים לזמן מוקצב וקשה להבחין באיכות בגודל זה.

שלט בד אמיתי הוא שלט שמדפיסים על בד (מעין משי) בעוביים ואטימות משתנה, בדרך כלל משמש לדגלים, הוא יקר יותר משמשונית ומגיע ברוחב של עד 1.8 מ', ניתן לבצע עליו הדפסה דיגיטלית והן הדפסה בשיטת הסובלימציה.
שלטי בד מסוג זה הם איכותיים יפים ומצידם האחורי ניתן לראות את ההדפסה כתמונת מראה.
עיריית ת"א ועיריית חולון מרבות להשתמש בשלטי בד אלו בשדרות הראשיות של הערים לפסטיבלים חגים ועוד.

 

ידע וניסיון

 

כשמדובר בפרסום החברה שלכם, ובעתידה, אתם רוצים לדעת שמי שמטפל בכם הוא מנוסה ומקצועי, ושהאינטרסים של העסק שלכם הם בראש מעייניו. בפרינטקום רכשנו ניסיון מקצועי רב, ועבורנו, הצלחה של הלקוח היא הצלחה שלנו. משום כך, אנו יכולים להבטיח ללקוחותינו כי יזכו לשירות מקצועי ומסור. כשמדובר בהדפסה דיגיטלית על שמשונית אנו נבחר ביחד איתכם את האפשרות הטובה והמתאימה ביותר לעסק שלכם, ונקפיד על הדפסה איכותית ומקצועית. נציגי פרינטקום ילוו אתכם לאורך כל הדרך, משלב בחירת הפורמט המתאים לשלט, ועד התקנתו והצבתו במקום המיועד.

 

הצעד הנכון

 

הדפסת שלטי ענק על שמשונית היא פיתרון שיווקי מצוין ואפקטיבי, המתאים למגוון חברות ועסקים. אם גם העסק שלך זקוק לשילוט שמשונית איכותי, זה הזמן לפנות לנציג של חברה מקצועית ואמינה, ולתאם פגישה. צוות פרינטקום מזמין אתכם לעשות את הצעד הנכון בדרך לפרסום אפקטיבי, ולהזמין הדפסה על שמשונית במחיר הוגן, שתבטיח לכם פרסום אפקטיבי. הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון עבודות שביצענו עבור לקוחות בגלריית  התמונות באתר הבית שלנו, בכדי לקבל מושג על האיכות והגיוון של עבודתנו. צוות פרינטקום זמין למענה על שאלות ומתן מידע נוסף ככל שיידרש, ואתם מוזמנים להשאיר פרטיכם באתר החברה, או להתקשר לטלפון 03-9613769. אחד מנציגנו ישוב אליכם במהרה, וישמח לספק תשובות ועזרה.

 

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים


Warning: Undefined variable $current_site in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274

Warning: Attempt to read property "blogname" on null in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274
© All rights reserved