שלטים על בניינים – שילוט בניינים

לצפייה בגלריית שילוט על בניינים לחץ כאן

איך אפשר שלא להבחין בפרסומות הענקיות על גבי בניינים, הבניינים מכוסים מלמעלה עד למטה בילד לבוש ג'ינס מדליק בבחורה חתיכה המרוחה על כל החזית או בבקבוק בירה ענק.

למי משתלמים שלטי בניינים אלו?מרוויחים רבים בתחום זה, ובראשם המפרסם שזוכה לחשיפה אדירה של הפרסומת שלו שממש בלתי ניתן להתעלם ממנה.
בעל המדיה, זה שקונה את השטח מוועד הבית או בעל הבניין ועושה זאת עם הרבה בעלי בתים ומכנה את המוצר "עיטוף בניינים". ברוב המקרים הוא גם זה מי שדואג להפקה והתקנה של הפרסום. וועד הבית או בעל הבניין שמקבל תמורה יפה עבור השילוט לבניינים, רבים המקרים בהם בעל המדיה נושא בעלות השיפוץ החיצוני של הבניין, או משלם את מיסי הארנונה עבור וועד הבית או בעל הבניינים.
מרוויח נוסף הקבלן המבצע את עבודת השיפוץ, הוא הרי היה צריך לדאוג למה שנקרא "כיסוי בניינים" שהרי, חייב קבלן שיפוץ בינן לבצע "כיסוי בניינים". אנו התושבים והעוברים והשבים, נהנים מתמונה יפה המכסה את כל הבניין במקום שלטים מכוערים ופיגומים מכוסים ביריעה שחורה.
ולבסוף המועצה המקומית או העירייה שמכניסה כסף רב עבור כל מטר מרובע של פרסום, הרבה מעבר לשלטים לבניינים רגילים.
מי הן החברות בתחום של שלטים לבניין? החברה הגדולה ביותר בשוק השילוט לבניינים הינה חברת ברעם ברשותה המספר הרב ביותר של הקירות שניתן לשים עליהם שילוט.
בשוק פועלות עוד מספר חברות כמו משה נור, רפיד ומקסימדיה שרכשה לאחרונה את חברת HUGE, מקסימדיה החליטה להיכנס לתחום זה נוסף לתחום השלטים בו היא שולטת,.אך מספר הקירות בבעלותן של שאר החברות קטן לעומת חברת ברעם שאינה עוסקת כלל בשילוט ומתמקדת רק בתחום זה.
מעוניינים בשילוט לבניין? צרו קשר עם פרינטקום!

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים


Warning: Undefined variable $current_site in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274

Warning: Attempt to read property "blogname" on null in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274
© All rights reserved