פרסום ושילוט על רכבים

לצפייה בגלריית שילוט רכבים לחץ כאן

שילוט על רכבים הוא דרך מצוינת להבטיח ששם העסק שלך יגיע למרחקים. בנוסף לשילוט רכבים מסחריים, אם ברשות החברה רכבים פרטיים, תוכל להפוך כל אחד מהם למודעת פרסום ניידת ארוכת טווח ופטורה ממיסים והיטלים. על מנת שתוכל להפיק את המירב מפרסום על רכבים, יש להקפיד על ביצוע איכותי ומקצועי, ובמיוחד בשביל זה אנחנו כאן עבורך. לחברת פרינטקום ניסיון של מעל עשרים שנה בשילוט לרכבים, ובפרסום על מכוניות. בנוסף לפרסום, עיטוף, ושילוט משאיות ורכבי שירות למיניהם, פרסום על רכב פרטי פותח בפניך עולם חדש של אפשרויות, אותן נעזור לך לנצל למקסימום פרסום וחשיפה של העסק. בפרינטקום מבצעים שילוט רכבים מקצועי ואיכותי, מה שנקרא גם עיטוף רכבים, ואנו מבטיחים לך שירות אדיב, שילוט איכותי, ומחיר הגיוני.

 

איכות, דייקנות, מקוריות ומקצועיות

 

אחד היתרונות הגדולים של פרסום על רכבים הוא טווח הזמן הארוך של המודעה. פרסום על רכב שנעשה במקצועיות ובדייקנות יוכל להחזיר מעמד כשנתיים, וזהו זמן חשיפה ארוך במיוחד עבור מודעות פרסום. בכדי שהמדבקות יחזיקו מעמד לאורך זמן, הביצוע צריך להיות מדויק ואיכותי כאחד, הן מבחינת שיטות העבודה, הן מבחינת חומרי הגלם, והן מבחינת היישום הסופי של המדבקה על הרכב. בנוסף, חשיבה יצירתית ומקורית תוביל לעיצוב מפתיע ומרענן של השילוט לרכב, ותהפוך את הפרסום על הרכב של החברה שלכם לאטרקציה שאי אפשר יהיה להתעלם ממנה. לחברת פרינטקום ניסיון ארוך שנים בפרסום על רכבים, והצוות המקצועי של החברה אמון על מציאת הפיתרון המושלם לפרסום על רכבים פרטיים עבור כל עסק וחברה, על פי אופיו, מידותיו וצרכיו של העסק. אנו נדע לעצב עבורכם את הפיתרון האידיאלי לפרסום על רכבים פרטיים. בכדי להבטיח אפקטיביות מירבית של פרסום על רכבים פרטיים, בפרינטקום שמים דגש על התאמה מקצועית של הפרסום לצרכים ולדרישות המיוחדים של כל לקוח.

 

קצת מידע, וכמה טיפים עבורכם:

 

 • פרסום ע"ג רכבים נקרא גם עיטוף רכבים, מיתוג רכבים ושילוט רכבים.
 • באם אתם מחזיקים בעסק שלכם רכב אחד או צי רכבים, אסור לכם להשאיר את פני הרכב ללא פרסום העסק שלכם.
 • שילוט רכבים זהו השילוט הנותן את התמורה הגבוהה ביותר לכסף אותו אתם משקיעים בפרסום.
 • שילוט רכבים "חי" לפחות שנתיים לעומת שילוט חוצות שאורך חיו כ10 ימים, שילוט בעיתון יום אחד ושילוט בטלויזיה או ברדיו ימים ספורים.
 • אין כמו שילוט רכבים בהחדרת המותג שלך לתת המודע של הלקוחות הפוטנציאלים, 10 רכבים מסחריים שמסתובבים בכל הארץ עם אותו שם מותג עושים עבודה של 100 שלטי חוצות.
 • על כל ענף שילוט אחר מצליחים הרשויות להשית אגרה אך לא כך בשילוט רכבים, הרשויות עדיין לא הצליחו למצוא את השיטה בה ניתן לחייב רכבים משולטים באגרה.
 • שהרכבים והנהגים שלך מסתובבים עם מותג שלך בכל הארץ הם נמנעים מלהיות במקומות בו הם לא אמורים להיות (סידורים פרטיים) מחשש שיראו אותם במקומות אלו, וזה כמובן חוסך לכם דלק וזמן עבודה, רק בסעיף זה החסכון מכסה את העלות.

 

לאחר שהבנו ששילוט רכבים הוא חובה בעסק בוא ונבחן מה צריך לבדוק לפני

 

 • חשוב לבדוק שהספק מומחה לשילוט רכבים, רצוי לא לשלט רכבים אצל יצרן שלטים שפרסום על רכבים אינו המומחיות שלו. כן, שילוט לרכב דורש מומחיות.
 • וודאו שלספק יש את התוכנות המתאימות של פריסת הרכבים, רק מומחים לשילוט רכבים משלמים הרבה כסף תמורת תוכנות אלו, וודאו שהספק מעביר למשרד הגרפיקה שלכם את הפריסה הנכונה.
 • צרו קשר עם הספק ודרשו ממנו לפחות שני שמות של לקוחות להם ביצע שילוט רכבים, אל תהססו לפנות ללקוחות אלו ולשאול על איכות העבודה, לפעמים חיסכון של כמה מאות שקלים יביא לעוגמת נפש וחוסר שביעות רצון.
 • יש לוודא היטב באיזה סוג מדבקות משתמש הספק, יש ספקים המבצעים שילוט רכבים עם מדבקות זולות ובלתי גמישות שנותנות תוצאה מיידית טובה למדי, אך, לאחר זמן לא רב נשברות מדבקות אלו בקימורים והרכב נראה גרוע. (וזה אחרי ששילמתם), מדבקת רכב חייבת להתאים לרכב עם קימורים מדבקה זו יקרה יותר אך בעלת גמישות ומחזיקה זמן רב יותר.
 • בארץ ההמלצה לבקש מהספק לצפות את המדבקות בלמינציה נוזלית עם הגנת UV שמאריכה את חיי המדבקה בשמש הנצחית שלנו ב 100% , אם הספק אינו נותן שירות זה עבור/י לספק אחר.
 • תמיד אבל תמיד לפני ביצוע צי כלי רכב בקשו מהספק לבצע רכב ניסיון על מנת שתוכלו לתקן טעויות שלכם, להתרשם מהביצוע ולבדוק בכלל אם זה הילד לו פיללתם.
 • כשאתם משלטים רכב עבודה כגון משאיות או טנדרים פתוחים, כדאי לשקול צביעת הרכב עם הצבע המוביל שלכם (רקע הלוגו למשל) ועל הצבע לבצע בנוסף שילוט בחיתוך אותיות או בהדפסה דיגיטלית, רכבי עבודה עם העמסות תכופות שוחקים מהר מאוד את המדבקות בפינות ארגזי הרכב.
 • ברכבים מסחריים יש להימנע מלשלט את גג הרכב, בכל מקרה הגג לא נראה לעומד מהצד, ובדרך כלל הגג מצולע בפסי חיזוק שמונעים ציפוי במדבקה, לעומת זאת ברכבים פרטיים נמוכים כדאי לבצע גג.
 • בגרפיקה לשילוט רכבים אני ממליץ ללכת על צבעים כהים כרקע (אך לא שחור- הוא דוהה מהר) צבעים אלו מבליטים את הרכב מול הרכבים האחרים.
 • מצא איזה שהוא גימיק שיסובב לאנשים את הראש, לא מזמן בצענו טנדר יחיד של שרברב, עם הגימיק מצויין, על הדלת הקדמית (של הנהג) שמנו תמונה של אסלה, וכשהנהג יושב ברכב זה נראה כאילו אדם יושב בשירותים, לפי עדותו של שרברב זה כמות הפניות אליו עלתה פי כמה.

להניע את העסק קדימה

 

פרסום על רכבי החברה, פרטיים ומסחריים כאחד, מגדיל את טווח החשיפה של העסק, והופך אותו לדינמי ואינסופי, שכן לכל מקום אליו יגיע רכב החברה, הפרסומת תתגלגל לשם אוטומטית יחד איתו. חברת פרינטקום עוסקת בשילוט וכן עיטוף רכבים מזה למעלה מעשרים שנה, במהלכן זכינו לייצר פרסום על רכבים עבור לקוחות מרוצים רבים. לשם התרשמות מן האיכות והמגוון, הינכם מוזמנים לסייר בגלריית הרכבים באתר. צוות פרינטקום מקפיד על ביצוע וייצור איכותי של פרסום על רכבים, והעיצוב ייעשה על פי בחירתכם, תוך התחשבות בצרכים מיוחדים, הגבלות, יתרונות ודרישות מיוחדות, הקשורים לאופי העסק שלכם, ולמטרות השיווקיות אליהן אתם שואפים. צוות פרינטקום מזמין אתכם להניע את העסק שלכם קדימה, בעזרת פרסום על רכבים פרטיים. למענה על שאלות, למידע נוסף, ולקביעת פגישה, הנכם מוזמנים להשאיר פרטיכם באתר החברה, או להתקשר לטלפון 03-9613769, ונציגינו ישמחו לענות ולעזור.

 

 

 

 

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים


Warning: Undefined variable $current_site in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274

Warning: Attempt to read property "blogname" on null in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274
© All rights reserved