שילוט פנים למשרד

לצפייה בגלריית שילוט פנים לחץ כאן

חברת הייטק עוברת לבניין חדש, בבניין יהיה לובי בו נמצאת מזכירה ובשער עומד איש ביטחון.

מדיניות הביטחון של החברה היא כזאת שכל אורח מבחוץ אינו יכול להסתובב ללא ליווי במשרדי החברה.

חברת ההייטק השקיעה סכום לא קטן בבניית שלט חוץ מכובד, ונשאלה שאלה בהנהלה האם יש צורך בהשקעה בשילוט פנים ובשילוט משרדים בתוך החברה, שהרי בבניין החדש יש כ 200 משרדים וחדרי ישיבות ובבניין יש 8 קומות האם צריך שלטי פנים לכל קומה ושלטים לכל המשרדים? זוהי הוצאה לא קטנה והרי הזכרנו שכל מבקר חוץ מגיע עם מלווה מהחברה שילווה את האורח היישר אל משרדו.

מנהל השיווק טען שחייבים לבצע שילוט פנים בעוד שהמנכ"ל חשב שאין טעם להשקיע בשילוט פנים ושילוט משרדים.

 

לבסוף נתקבלה דעתו של מנהל השיווק כתוצאה מטענות אלו שהעלה:

 

"אנו חברה גדולה וגם העובדים עצמם אינם יודעים היכן יושב כל עובד, חייבים שילוט פנים שיעזור לעובדי החברה לאתר עובדים אחרים, נראה לכם שלא יהיה שלט פנים בו כתוב מחלקת הנהלת חשבונות או שלט פנים בו יהיה כתוב מחלקת משאבי אנוש, חשבו על כל הזמן שעובדים יבזבזו על מנת לחפש מחלקה או אדם ללא שילוט פנים.

אנו כגוף מעוניינים גם לשמור על כוח האדם האיכותי שלנו ויותר מכך לגייס ולמשוך עוד ועוד מוחות שהרי התנאי להצלחה ולצמיחה שלהנו הוא ידע ואנשים מיומנים. כאן פועלות מערכת שילוט פנים לתוך האירגון, מתייצבת לטיפוח המותג כלפי העובד ותורמת את תרומתה להזדהות ולתחושת השייכות של כל עובד ובעל תפקיד אל ה"משפחה", הצוות, המותג. הרי כל עובד בכל דרגה שהיא ירגיש מין גאווה בלב ששמו מופיע לצד לוגו החברה על שילוט הפנים שבכניסה למשרדו. מכאן גם לארגון כמו שלנו נחוצים שלטי הפנים על מנת לתפקד כ "מותג מעסיק" , ועל ידי רשום שם העובד בסמוך ללוגו החברה על שלט הפנים נוצרת זיקה בינו ובין המעסיק.

אלמנט שיווקי – הופעת לוגו החברה על שלטי הפנים במשרדים על מסכי המחשבים, על לוחות השנה והשעונים זהו בעצם אלמנט שיווקי, עובד או אורח שרואה במעבר במסדרונות שילטי פנים שבכולם נמצא לוגו החברה מקבל מסר שיווקי אפילו בלי לדעת על כך, ובעצם שלט הפנים או שלט המשרד שנועד להכוונה משמש למעשה גם כאלמנט שיווקי".

כפי שניתן להסיק מסיפור המקרה שהוצג להלן, שילוט פנים במשרדים הוא חשוב להתמצאות של אורחים, לקוחות ועובדים במבנה הארגון. יתירה מכך, ככל שהחברה גדולה יותר, כך הצורך בשילוט פנים איכותי הוא גדול יותר. שילוט פנים איכותי צריך להיות ברור ומובן לכל אדם, לעזור לכל אורח למצוא את בעל התפקיד ואת המחלקה אותם הוא מחפש, וכמו כן לסייע ולאפשר לעובדים בארגון לאתר במהירות את הקולגה אותו הם מחפשים. בפרינטקום נייצר עבורכם שילוט פנים איכותי, שיותאם במיוחד לצורכי החברה או הארגון שלכם על ידי אנשי המקצוע שלנו, ויעזור הן לעובדים, הן ללקוחות והן לאורחים למצוא את דרכם בארגון שלכם בקלות. במהלך למעלה משני עשורים בהם פועלת חברת פרינטקום בתחום, זכינו לשרת לקוחות מרוצים רבים, לצבור ניסיון ולהתמקצע, והיום אנו יכולים להבטיח לכל לקוח הפונה אלינו,שירות מעולה ושילוט פנים באיכות בלתי מתפשרת.

 

מגוון אפשרויות

 

צוות פרינטקום ייצר עבורכם שילוט פנים למשרד שהינו איכותי, המותאם בדיוק לצורכי החברה שלכם. ביכולתנו לספק מגוון אפשרויות שילוט פנים, מתוכן תיבחר האופציה שתשרת את צורכי הארגון שלכם בדרך הטובה ביותר. בין השאר אנו מייצרים: שלטי קומה, המפרטים את המשרדים ובעלי התפקידים בכל קומה בבניין, כולל חיצי הכוונה, ושלטי בטיחות, הנושאים הערות כגון העישון אסור, יציאת חירום, וכיוצא בזה. כמו כן אנו מייצרים שילוט לדלת משרד, שלטי אלומיניום, שלטים קטנים עבור כל חדר, המפרטים את שם ותפקיד היושב בחדר, שלטי הכוונה לשירותים, קבלה, קפיטריה, וכן הלאה.

 

איכות ומקצועיות

 

שילוט משרדים הוא מלאכה המצריכה דיוק ובהירות. בכדי ששילוט פנים למשרד יעשה את עבודתו, עליו להיות בגודל המתאים, בעיצוב הנכון, והכי חשוב – על שילוט משרדי להיות ברור ומובן לכל אדם, ללא ספקות ואי בהירויות. בפרינטקום, צוות מנוסה ומקצועי יבטיח שהשילוט במשרדים שלכם יהיה מדויק, אינפורמטיבי, וברור. שילוט פנים איכותי יקבל בברכה כל אורח ולקוח, יצור תחושה נוחה ומאירת פנים, ויגרום לכל באי המשרד לחוש נינוחות ורווחה. יתירה מכך, שילוט פנים איכותי יחסוך זמן חיפושים ותהיות הן עבור עובדים והן עבור לקוחות, ובכך ייעל את העבודה, ויחסוך לכם זמן וכסף. בפרינטקום מבינים את חשיבות שילוט הפנים, ולכן אנו נדאג שהשילוט אצלכם במשרד יהיה הטוב, הנכון, והמתאים ביותר עבור הארגון שלכם.

 

נגישות מירבית

 

זה הזמן להפוך את משרדי הארגון שלכם ואת נושאי המשרות לזמינים ונגישים עבור קהל היעד, אורחים ולקוחות. בפרינטקום מחכה לכם צוות מקצועי ומיומן, שייצר שילוט משרדי מעולה,  

בעזרתו יוכל כל אדם למצוא את דרכו במשרדי החברה במהירות ובטחה. להזמנת שלטי פנים למשרדי החברה, לקביעת פגישה, ולפרטים נוספים צרו עימנו קשר בטלפון 03-9613769 או השאירו פרטיכם באתר, ואחד מנציגינו ישוב אליכם בהקדם האפשרי. נשמח לייצר גם עבורכם שילוט משרדי באיכות הגבוהה ביותר.

 

 

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים


Warning: Undefined variable $current_site in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274

Warning: Attempt to read property "blogname" on null in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274
© All rights reserved