שילוט ענק – שלטי ענק

לצפייה בגלריית שילוט ענק לחץ כאן

שילוט ענק הוא בעיקר שילוט הנראה למרחוק ומותקן על קיר שניתן לראותו מרחוק. עד לתחילת 2008 עדיין היו שלטי ענק באיילון, כביש שעוברות בו כל יום אלפי מכוניות וכמות הצפיות בשלט היא ענקית ולכן היו המפרסמים מוכנים לשלם את הסכומים הנדרשים על מנת להעלות שלטי ענק אלו.

היום הורידו את כל השילוט הענק מאיילון ונשארנו עם קירות מכוערים או לחילופין מין בד שחור המכסה את השלט הענק.

מה היה רע שבמקום קיר מקולף ושחור נראה שילוט ענק בו ניראה בחור מיוחד הלובש ג'ינס נאה ומחייך חיוך ענק לכל הבחורות העוברות באיילון?

לדעתי, בכל נושא השילוט הענק באיילון כולם מפסידים ובראשם הנהגים שנאלצים לראות את הקירות המכוערים דרך העיריות שלא מקבלות הכנסות, המפרסמים שמפסידים שטח פרסום אפקטיבי וכמובן כל העוסקים בנושא שמפסידים פרנסה (חברות השילוט ההדפסה והמדיה)

מישל דור פרסם ב YNET כתבה על הנושא וביקש מהקוראים לכתוב את דעתם על השילוט הענק והגיע למסקנה שהנהגים רוצים את שלטי הפרסום הענקיים, הנה מס' תגובות:

"בעד, השלטים יפים, שילוט ענק נהוג בכל העולם. מי שמתנגד הם האנשים שלא רוצים שירוויחו כסף, בטלויזיה אמרו שאם היו משלמים קצת יותר מס זה היה בסדר, אז מה הרעיון בבטיחות? מה רוצים פה לשעמם לעשות כביש ערבה 2 הרי ידוע מה הולך שם"

"בעד, השילוטים המיוחדים בשטח עירוני מוסיף צבע על הכיעור של בתי איילון. לעומת זאת לסלק מיד את מסכי הפרסומות בצמתים הם מפריעם"

"בעד, זה חלק מהנוף העירוני, לא חסרים דברים או גורמים שעלולים למשוך את תשומת לב הנהג!!! בוא נפסיק עם פרסום על רכבים,שילוט משאיות, שלא יטוסו מטוסים מעל כבישים, האורות הצבעוניים של תחנת רכבת דרום מסנוורים ומושכים תשומת לב, פנסי רכבי המשטרה מסנוורים ועוד… תפסיקו לבלבל את המוח ותתחילו להתעסק בדברים רציניים שקשורים למדינה הזאת ולגורמים אמיתיים ש"תורמים" לתאונות הדרכים!!!"

לשמחתם של העוסקים בענף שילוט ענק קיים גם בתוך ערים, אך גם שם מותר להעלות שילוט ענק רק בבתים המבצעים שיפוץ. שילוט ענק שהוא לא על בניין ניתן לראות בדרך נמיר מול עזריאלי שם בנו קיר שלם של שלט פח ופעם בחודשיים מתחלף עליו פרסום.

 

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים


Warning: Undefined variable $current_site in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274

Warning: Attempt to read property "blogname" on null in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274
© All rights reserved