שלטים ושילוט מואר לחנויות

לצפייה בגלריית שילוט לחנויות לחץ כאן

ייצור שלטים הוא תחום רחב, ושילוט לחנויות הוא אחד הענפים החשובים בתחום. בשוק התחרותי של ימינו קיימת חשיבות רבה לכל אמצעי שיכול למשוך את תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאליים אל החנות שלכם, ולכן לא כדאי לפספס את היתרונות שיש לשילוט חנויות איכותי להציע. לשילוט בתוך החנות ומחוצה לה השפעה מכרעת על חוויית הקנייה של הלקוח, ועל תנועת הלקוחות אל החנות. שילוט איכותי ימשוך לקוחות רבים אל החנות, ושילוט פנים יקל על התמצאות הקונים, ויאפשר להם חוויית קנייה מהנה ותחושת ביתיות וביטחון. בפרינטקום הפקות דיגיטליות, עיצוב ושילוט תקבלו שירותי שילוט חנויות  ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים, ויחס מקצועי וקשוב.

שילוט חנויות

 

אם אתם בתוך מתחם חנויות יוקרתי או בתוך קניון שווה, כמעט בטוח שהנהלת החנויות/הקניון תיתן לכם כמה אפשרויות מחייבות לשילוט החנות, וגם במידה ולא, עליכם להימנע מלהשתמש בחומרים זולים, כגון פח בתוך שטח הקניון לשילוט חנויות.
הסביבה של החנויות הינה יוקרתית יותר וכל שלטי החנויות מסביבך יוקרתיים יותר וברור ששלט חנות מחומר זול יבלוט מיד בכיעורו. באזור חנויות עומדות בפניך מספר אפשרויות שונות בהתאם לתקציב שהרי הגודל מוגבל ונקבע מרוחב החנות עצמה וגובה השטח מעליה.

השיטה הזולה ביותר לשילוט חנויות בתוך קניון היא כמובן ארגז תאורה, וכאן בתוך הקניון אל תתפתו להכניס ארגז פח, גם אם שלטים לחנויות נוספות בקניון עשויים פח בחרו בארגז אלומיניום לחנות, גימור אלומיניום מתאים יותר לכל מסגרות חלון הראווה שלכם בחנות.
ארגז זה יהייה עם חזית פרספקס ועליו עם מדבקה מודפסת דיגיטלית בפרוצ'ס מלא את המלל הרקע ו/או התמונה שאתם רוצים לפרסם, שוב, אם אתם בקניון ובו מסדרונות מוארים ההמלצה הינה אני ממליץ על שלט כהה שיבלוט יותר בשטח מואר בקניון.
ניתן לשלב ארגז תאורה עם שלט ניאון, שילוט ניאון הינו שילוט בצורת האות או הלוגו בצבעים שונים, אך כל אות בשילוט ניאון יכולה להיות בצבע אחד בלבד, שלטי ניאון ניתן לראות בכמויות בעיר ההימורים לאס וגאס בארה"ב, שם כל שלט ניאון יכול להגיע לגובה של כמה מטרים,
ובחזרה לשילוט החנות שלך, על גבי פרספקס החזית של החנות ניתן לשלב בגדול את לוגו החנות ואת שאר המלל בחיתוך אותיות וכך אתה מקבל ארגז תאורה בשילוב שלט ניאון.

שילוט ניאון מתאים ביותר אם אתה רוצה להבליט מילה או שתיים על גבי חלון החנות, לדוגמא ניתן לראות שלטי ניאון קטנים ורבים על חלון ראווה של בית קפה וכתוב בניאון אדום "ESPRESO" . שיטה זו מבליטה מילה אחת שניראת למרחוק, עדיף שתאורת הסביבה של השילוט המואר תהייה מעט חלשה לעומת שאר האזורים על מנת שהשלט המואר יבלוט.

שיטה נוספת בשילוט חנויות הינה שלטים מוארים בניאון פנימי, היינו בונים את האות מפרספקס שקוף בצבע המתאים ומאירים מבפנים בניאון כפול או יחיד, ניתן גם לבנות שלט מואר כשהחזית בנויה מאלומיניום בחזית וכך אור אינו עובר קדימה אך נזרק אחורה ויוצר מין הילה של אור מסביב לאות.

בשנים האחרונות ניכנס לענף כוכב נוסף הנקרא שילוט בעזרת לדים, אלו הם שלטים כדוגמת שלטי הניאון אך מוארים בעזרת לדים, לדים ניתנים לשליטה ע"י מחשב וניתן לבצע בהם הדלקות הפסקות ועוד אפשרויות שאי אפשר לבצע בשלטי ניאון.

הזנת חשמל

 

כל השלטים המוארים זקוקים לנקודת חשמל במקום שעדיף שתבוצע ע"י חשמלאי מוסמך ולא ע"י יצרן השלטים שלכם, היום מכבי האש מחייב ליד כל שילוט מואר מפסק כבאים שניתן מבחוץ וללא קשר באם החנות פעילה או לא לנתק את החשמל מהשלט,
נוסף על כך רצוי לחבר את השלט המואר דרך מפסק שבת שיקבע מתי השלט יאיר ומתי לא, הרי אין אתם רוצים שהשלט יאיר ויצרוך חשמל שכל הקניון סגור.

לסיכום, שילוט חנות באזור יוקרתי עדיף לבצע בחומרים איכותיים עדיף שילוט מואר, שילוט ניאון או שילוט לדים, ותמיד לדעת לבקש מיצרן השילוט המואר הדמייה של מה שהולך להיות בשטח ובעלי המקצוע הטובים בענף מסוגלים לדמות לכם בדיוק כיצד השלט המואר יראה,
כך שבאם תנסו לחסוך כמה שקלים ותפנו ליצרן שיתאר לכם איך שלט הניאון שלכם יראה או איך השילוט המואר שבחרתם, סופכם שלא תקבלו מה שהתכוונתם אליו.

 

כל צורכי השילוט של החנות במקום אחד

 

בפרינטקום מייצרים שלטים לחנויות מאז שנת 1996, צוות המעצבים שלנו יושב עם הלקוח, בוחן את מיקום החנות, ואת תנאי השטח, ובוחר את השילוט המתאים בהתאם לנתונים. ביכולתנו לייצר שלטים מוארים לחנויות, שלטי ניאון, שלטי לד, שלטי תלת מימד, ועוד, על פי הצורך. שלט חנות צריך להתאים לשעות הפעילות של החנות ולמיקומה, כך למשל שלט מואר לחנות הממוקמת באזור תעשייה ופועלת בשעות היום, אינו בהכרח הבחירה הנכונה ביותר. בנוסף לייצור שלט חנות, בפרינטקום נייצר עבורכם את צורכי שילוט הפנים של החנות, כולל שלטי מודיעין והכוונה, מעמדי תצוגה וכיוצא בזה. שילוט פנים נכון יהפוך את ההתמצאות של הלקוחות בחנות לפשוטה וישפר את חוויית הקנייה.

 

ניסיון ומקצועיות

 

חברת פרינטקןם עוסקת בייצור ועיצוב שלטים לחנויות מאז שנת 1996, ובמהלך השנים רכשה ניסיון רב, מקצועיות ומוניטין. שלטי החנויות שאנו מייצרים הם בסטנדרטים הגבוהים ביותר, והניסיון שצברנו מאפשר לנו לייעץ ללקוחות, ולבחור את פתרונות השילוט המתאימים ביותר לצורכיהם. השירות שלנו כולל את כל שלבי העיצוב, הייצור וההתקנה של השלטים, כך שכאשר אתם פונים אלינו, אתם יכולים להיות בטוחים שהשלטים שלכם בדרך אליכם. צוות הגרפיקה והקופירייטינג שלנו יעצב את השלט תוך שימת לב וקשב לרצונותיכם, וכמו כן, נייעץ ונכוון אתכם לבחירה נכונה של שיטת השילוט, מיקום השלט וחומרי הגלם המומלצים. אנו נעשה את כל המאמצים על מנת לייצר עבורכם את השלטים האיכותיים והאפקטיביים ביותר.

 

להביא את הלקוחות אל החנות

 

תפקידו של שלט לחנות הוא למשוך את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי אל החנות שלכם, על מנת שיבצע רכישה. שלט חנות טוב הוא כמו כרוז העומד בפתח החנות ומכריז לכל עבר שכאן ימצאו העוברים והשבים בדיוק את מה שהם צריכים, ומי יסרב להכרזה שכזו? זה הזמן לעצב ולייצר את השלט המושלם עבור החנות שלכם, וכל שעליכם לעשות לשם כך הוא ליצור איתנו קשר, ולספר לנו על החנות שלכם.התקשרו אלינו למשרד 03-9613769 ואם לא עונים, תפוס או מחוץ לשעות המשרד ניתן גם להתקשר ל-052-6920010

 

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים


Warning: Undefined variable $current_site in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274

Warning: Attempt to read property "blogname" on null in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274
© All rights reserved