שילוט חוצות

לצפייה בגלריית שילוט חוצות לחץ כאן

שילוט חוצות מהו? שלטי חוצות הם אותם השלטים הממוקמים בחוצות העיר ומחוצה לה, כל שלטי החוצות שייכים לבעלי המדיה שהגיעו להסכם עם העיריות או בעלי השטח בהם ממוקם שלט החוצות.
בארץ מס' לא קטן של בעלי מדיה של שלטי חוצות שהבולטים בהם הם "רפיד", מקסימדיה (ניוז גרופ), חוצות זהב, מרקעים, ענק, קשת, מדיה קונטרול, מבט ראשון, זוהר שלטים, סיינס מדיה, פורום, מאור ועוד…

לצורך פרסום חוצות יש כמובן לפנות לאחת מחברות המדיה ולבקש לרכוש חבילת פרסום חוצות, לכל חברה יש אזורים בהם יש לה יותר מתקני שילוט והיא יכולה להציע לך שלט או שלטים בהתאם לצרכים שלכם, לחברות מתקני שילוט חוצות יש שלטים במידות שונות, שלט חוצות במידה 6X2 מ' , שלט ענק במידה 6X3 מ' ושלט במידה 4X3 מ' וכן מתקני שילוט קטנים במרכז השדרות ושילוט בתחנות אוטובוס ומעל שלטי הרחוב במידות קטנות יותר.

חברות גדולות עולות בקמפיין בכל הארץ ורוכשות שלטים מכל החברות לצורך קמפיין יחיד, לדוגמא דפי זהב עלתה בקמפיין ארצי בכל החברות ובכל סוגי המתקנים ואף ביצעה שלטים מיוחדים שזכו בפרסים הן בארץ והן בחו"ל, כדוגמת שלט הפיצה שלט המנופים ושלט הפאבים. קמפיין שלטי חוצות נמכר בדרך כלל ל 10 ימים ולאחריו הוא מוחלף באחר, ניתן לרכוש שלט חוצות מקומי לפרסום עסק מקומי הקרוב לשילוט החוצות, במקרה כזה רוכשים את השלט לזמן רב יותר.

בחלק מהקמפיינים בשילוט חוצות עולים על שלטי חוצות עם "טיזר" (מין שאלה או טעימה מקמפיין מסוים שמגרה את המחשבה) ולאחריו באה התשובה עם הפרסומת על שלטי החוצות.

לסיכום שילוט חוצות נותן פתרונות יקרים הרבה פחות מפרסום בטלויזיה ועושה עבודה טובה בפרסום המוצר או השירות.

כאן בחברת פרינטקום אנו עוסקים בהדפסה וייצור שלטים בכלל וכן ייצור שלטי חוצות בפרט ברמה ובאיכות הגבוהה ביותר.

מעוניינים בשלט חוצות? צרו עמנו קשר!

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים


Warning: Undefined variable $current_site in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274

Warning: Attempt to read property "blogname" on null in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274
© All rights reserved