הדפסה וייצור שלטים

לצפייה בגלריית שלטים לחץ כאן

חברת פרינטקום פועלת בתחום השילוט מאז 1996, במהלך שנות עבודתה צברה החברה ניסיון רב ומוניטין, ואנו מבצעים את כל סוגי השלטים והדגלים. בפרינטקום תקבלו שירות מקצועי ואיכותי משלב תכנון ועיצוב השלט במשרדי החברה, ועד להתקנתו בשטח. ברשותנו ציוד גרפי מתקדם, ואנו מקפידים על ייצור שלטים ברמה הגבוהה ביותר.

 

ייצור שלטים

 

ייצור שלטים הפך בעשרים השנה האחרונות לשונה בתכלית השינוי למה שנקרא אז ייצור שלטים, בזמנו ייצור שלטים הייתה עבודת אומן והאומן היה צריך לייצר את השלט וממש לציירו ידנית ע"ג השלט.

היום עם הכנסת המחשוב לענף ייצור השלטים הדבר הפך לקל הרבה יותר, בונים את השלט בעזרת תוכנות גרפיקה מתאימות ומעבירים ישר לפלוטר חיתוך, הפלוטר חותך במדויק את האותיות והצורות ע"ג מדבקת הויניל הצבעונית, ומה שנותר לעשות הוא לקלף את המדבקה ולהדביק על השלט.

לכן, חברות ייצור שלטים רבות יכולות לייצר שלטים ממש בין רגע ויכולות להבטיח מדבקות וייצור שלטים תוך יום אחד.

 

הדפסת שלטים

 

הדפסת השלטים בעבר הייתה ברובה הדפסת משי שדרשה הכנת גלופות לכל צבע וצבע העברת הגלופה לרשת הדפסה והדפסת השלטים צבע אחרי צבע, פעולת ייצור השלטים בהדפסת משי נמשכה זמן רב ועלתה לא מעט.

עם הכנסת הדפסת השלטים במכונות ההדפסה הדיגיטליות ניתן היום להדפיס שלטים עם צבעי פרוצ'ס תוך דקות, מעצבים את השלט בתוכנה גרפיקה כדוגמת "פוטושופ" מקבלים אישור של הלקוח ומעבירים ישר למכונות ההדפסה שמבצעת תוך דקות את הדפסת השלטים.

בענף היום ישנן מכונות רבות ומגוונות להדפסת שלטים, החל ממכונות קטנות ברוחב של 1.2 מ' ועד מכונות ענקיות עבור הדפסת שלטים ברוחב של 5 מ'.

שאר העבודות בייצור שלטים הכוללות הכנת השלטים במפעל והתקנתם בשטח לא השתנו הרבה בעשורים האחרונים ועד היום נאלצים מתקיני השלטים לטפס על גגות סולמות ומנופים לצורך התקנת השלטים.

 

ייצור והתקנת כל סוגי השלטים

 

על מנת שנוכל לספק לכל לקוח את פתרונות השילוט המתאימים ביותר, רכשנו ידע ומכשור שמאפשר לנו לבצע את כל עבודות השילוט והדפסת הדגלים. אנו ערוכים לייצר שלטי חוצות, שלטי ענק, שלטים על בניינים, עיטוף בניינים, שילוט רכבים, שלטי פנים, דגלים במידות שונות, ועוד מגוון שלטים, על פי הצורך, התקציב וההעדפה שלכם. השירות שלנו אינו מסתכם בהפקת השלט, ומסתיים רק לאחר שהשלטים הוצבו והותקנו כראוי במקום המיועד. בנוסף, אנו מקפידים על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והמתקדמים ביותר, בכדי להבטיח שלטים איכותיים, נאים ועמידים.

 

ייצור שלטים על פי צורכי הלקוח

 

בכדי שהשלט ישמור על חזותו לאורך זמן, יש להקפיד ולהשתמש בחומר הגלם המתאים. בנוסף לכך, חשוב מאוד להתאים את סוג השלט לתנאי השטח ולאופי החשיפה שהלקוח מבקש לייצר. בפרינטקום נשקול יחד איתכם האם אתם צריכים שלטים מוארים, שלטי תלת מימד, שלטי פרספקס וזכוכית, שלטי בד, או עיטוף רכבים – על פי התנאים בשטח והצרכים הפרסומיים שלכם. התאמת השלט לתנאים ולצרכים מביאה לחשיפה מקסימאלית של השלט לקהל היעד, ולאפקטיביות מרבית. אנו ערוכים לספק ללקוח שירות מלא החל מעיצוב השלט במחלקת הגרפיקה, וכלה בהתקנתו בשטח. לאורך כל הדרך צוות המקצוענים של פרינטקום פועל תוך שימת לב וקשב לצרכי הלקוח ולהעדפותיו, והתהליך כולו נעשה תוך שיתוף פעולה הדוק, ובהתאם להעדפותיו של הלקוח. אנו מייצרים שלטים עבור חברות, עיריות ועסקים בכל אתר, שירותינו כוללים ייצור שלטים בירושלים, ייצור שלטים בצפון, ייצור שלטים בחיפה ובכל רחבי הארץ.

 

שירותי שילוט מותאמים אישית

 

שלטי הכוונה ופרסום הם כרטיסי הביקור של העסק ומורי הדרך של הלקוחות אל החברה שלכם. משום כך חשוב לתת את הדעת על ייצור השלטים כך שיעבירו בדיוק את המסר שברצונכם להעביר. עיצוב נכון של השלט, כולל בחירה נכונה של חומרי הגלם ומיקום השלט, יאפשרו אפקטיביות מקסימאלית. כשמדברים על ייצור שלט השאיפה היא שהשלט ישמור על חזות נאה ואטרקטיבית לאורך זמן, וזאת ניתן להבטיח באמצעות בחירה נכונה של חומרי הגלם ביחס למיקום השלט והתנאים להם הוא חשוף. בפרינטקום נוודא שנעשו כל הבחירות הנכונות, כך ששלטי הפרסום שלכם יהיו באיכות הגבוהה ביותר, ויניבו את התועלת הרבה ביותר. הינכם מוזמנים לסייר בגלריית העבודות באתר הבית שלנו בכדי להתרשם מן האיכות הגבוהה והמגוון הרחב של עבודותינו. מעוניינים בייצור והדפסת שלטים במחיר הוגן ובאיכות הגבוהה ביותר? התקשרו אלינו למשרד 03-9613769 ואם לא עונים, תפוס או מחוץ לשעות המשרד ניתן גם להתקשר ל0526920010

 

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים


Warning: Undefined variable $current_site in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274

Warning: Attempt to read property "blogname" on null in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274
© All rights reserved