שלטים מיוחדים

לצפייה בגלריית שלטים מיוחדים לחץ כאן

על מנת להבין מהם שלטים מיוחדים ומהו שילוט מיוחד בואו נסקור שלטים רגילים שאינם נכנסים לקטגוריית שלטים מיוחדים.

שלטי פח, שלטי ניאון, שילוט חוצות, שילוט מואר, שילוט תלת מימד, שלטי שמשונית, ושלטי אלומיניום.

שלטים מיוחדים בדרך כלל מתוכננים ע"י אדריכל, בתכנון מכניס האדריכל את כל הרעיונות שלו לשילוט מיוחד ואנו הספקים צריכים לבצע, קורה לא אחת שאדריכל מתכנן שלט מיוחד (רק אתמול קיבלנו שרטוט כזה) עם הרבה אלמנטים וחומרים מיוחדים שעל פניו לא כדאי להתעסק בייצור שלט אחד, ואכן ייצור של שלט מיוחד יחיד לפי דרישת אדריכל ברוב המקרים לא משתלם ללקוח ולא משתלם לספק, אסקור שני סוגים של שלטים מיוחדים שביצענו על מנת להמחיש מהו שילוט מיוחד.

שני שלטי כניסה לבניין משרדים מפואר, האדריכל דרש שלט מזכוכית מחוסמת חתוכה בצורה מיוחדת המורחקת מן הקיר כ 10 ס"מ שתקבל תאורה מחור בקיר בו יהיו מנורות פלורסנטיות המכוסות בזכוכית חלבית, את הכיתוב רצה האדריכל בפונט מיוחד עם פסים שדרכן יעבור האור מהזכוכית.

לאמיתו של דבר כבר בהתחלה ממש לא רצינו לגעת בשילוט מיוחד זה, אך מאחר והלקוח הוא לקוח קבוע גם בשלטים אחרים נאלצנו לבצע, לאחר עבודה הדוקה מול האדריכל והלקוח קיבל הלקוח עבודה מדהימה רק שהשקענו זמן וכסף כמעט כפליים ממה שקיבלנו כתשלום עבור הפרויקט.

לעומת זאת קיבלנו עבודה של ייצור שלטים בחולון עבור עיריית חולון (וכאן מדובר בכמות יותר גדולה של שלטים מיוחדים) בעבודה זו נתבקשנו לבצע שלטים עבור גני הסיפור בחולון, כל השלטים בוצעו בחיתוך לייזר של מתכת או אלומיניום והותקנו בגני הסיפור בחולון, לצורך העבודה שכרנו את שירותיו של אמן שיצבע את השלטים המיוחדים שהרי כל הדמויות של גני הסיפור צבעוניות ומאחר והשלטים עומדים בחוץ לא ניתן היה להשתמש בהדפסה.

לאחר פרויקט זה היה לי כבר קל לקבל עבודת שילוט מיוחד עבור מוזיאון הילדים בחולון שם ביצעתי את כל הדמויות מסיפורי הילדים.

והיום כל מי שעובר בגני הסיפור בחולון או במוזיאון הילדים בעיר רואה את עבודות השילוט המיוחד שלי.

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום