שילוט לרכב

לצפייה בגלריית שילוט רכבים לחץ כאן

שילוט רכב – עיטוף רכבים מלא – מתאים למכוניות פרטיות ומסחריות קטנות בשיטה זו מתכננים על פריסת הרכב גרפיקה מלאה, מדפיסים על מדבקה מיוחדת ומדביקים את שילוט הרכב על המכונית.
במסחריות לא נהוג לבצע שילוט לרכב בגג לעומת מכוניות בהן מבצעים שילוט רכב בגג.
רצוי בשילוט רכב מסוג זה בארץ יש להוסיף למינציה מיוחדת להגנה מפני קרני שמש המאריכה את חיי השילוט ב 100%.

שילוט רכב – חלקי – בשיטה זו של פרסום על הרכב מכינים גרפיקה על חלק מהרכב כך שסיומה יתאים לצבע הרכב וניתן לקבל גרפיקת שילוט רכב המתאימה לצבע הרכב. גם כאן מומלץ להוסיף למינציה נגד קרני שמש.

שילוט רכב – חיתוך אותיות – מתאים במיוחד למשאיות וטנדרים העובדים בפריקה וטעינה יומיומית, בשיטה זו של שילוט לרכבים חותכים אותיות ולוגו בצבעים שונים ומדבקים ישירות ע"ג פח הרכב, יש להתאים בשילוט רכב זה את צבע המדבקות לצבע הרכב. בשילוט רכב זה אין צורך בלמינציה נגד קרינת שמש מאחר והמדבקות לכל עומקן הם בצבע אחד והדהייה נמוכה מאשר בהדפסה.

שילוט רכב – צבע – בשיטה זו צובעים את צי הרכב בצבע היסוד של החברה ועליו מוסיפים מדבקות שילוט רכב או בחיתוך אותיות או בהדפסה דיגיטלית.

שילוט רכב זה מתאים כאמור לציי רכב והיתרון הגדול הינו ששילוט הרכב מחזיק זמן רב יותר ונראה טוב גם לאחר שנים לא מעטות. החיסרון של שילוט רכב זה הוא עלותו הגבוהה, מחיר צביעת רכב בצורה סבירה יכול להגיע ל 4000 ₪ ועל זה כמובן יש להוסיף את מחיר שילוט הרכב.

לא נותר לנו אלא לאחל לכם שילוט רכב מוצלח ופורה.

 

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום