שלטים ומדבקות לרכב

לצפייה בגלריית שילוט רכבים לחץ כאן

מדבקות ושלטים לרכבים בהדפסה (דיגיטלית או משי) – בשיטה זו מדפיסים את לוגו החברה על מדבקה שקופה ומדביקים על הרכב. לשיטה זו שני חסרונות עיקריים, האחד, המדבקות לרכב מודפסות כאמור על מדבקה שקופה שנוטה להצהיב עם הזמן בשמש הישראלית, כמו כן יצור מדבקות לרכב בשיטת הדפסת המשי דורשת מינימום כמות (מדובר על 200 לפחות) ואין הרבה חברות שיש להן 100 מכוניות פרטיות הדורשות מדבקות לרכב, לשיטה זו יתרון גדול (מאחר ומדובר בהדפסה של מדבקות לרכב) ניתן להדפיס הדפסת פרוצ'ס היינו מעברי צבע תמונות ועוד.

מדבקות ושלטים לרכב בחיתוך אותיות – בשיטה חותכים את האותיות או את הלוגו ממדבקת ויניל צבעונית (כל צבע בנפרד) ומדביקים את המדבקות לרכב ישירות ע"ג הרכב.
האותיות והלוגו "צפים" והרקע של מדבקות הרכב הוא צבע הרכב.

היתרון הגדול של שיטה זו של שילוט לרכבים הינו האיכות הן של האותיות (חדות וברורות לעומת הדפסה) והן של אריכות הימים של מדבקות הרכב.
החיסרון שלא ניתן לבצע מעברי צבע (פרוצ'ס) וצבע רכב שונה ידרוש מדבקות רכב בצבע שונה על מנת שיראו היטב ברקע של צבע הרכב.

באם לחברה מסוימת יש רכבים העובדים קשה בשטח במיוחד טנדרים ומשאיות שמעמיסים ופורקים מהם באופן שוטף, לא מומלץ לבצע שילוט רכבים כללי (עיטוף רכבים) אלא כדאי לבצע מדבקות לרכב, להכניס לוגו או שם חברה וטלפון בחיתוך אותיות ישירות ע"ג הרכב.
בדרך כלל המדבקות לרכב מבוצעות על הדלתות הקדמיות של הרכב ועל מכסה המנוע.

 

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום