שילוט תלת מימד

בשלטים מוארים ובמיוחד בשלטים המורכבים מאותיות בנויות עם תאורה פנימית יש חשיבות רבה לחומרים מהם בונים את השלטים, חשיבות שבעצם משפיעה על צורת הניראות של השלט המואר.

בדרך כלל עומק האותיות הבנויות הינו כעשרה ס"מ, עומק זה מאפשר פיזור טוב של האור המגיע מנורות הלדים המחוברות לגב האות הבנויה, וביום נותן צל ועומק מהשמש המעצים את נוכחות השלט המואר שבעצם אינו מואר בשעות היום.

כאשר אנו מעוניינים שהשלט המואר שלנו יהיה מואר פנימית ויפיץ מלפנים את האור אנו משתמשים בחומר הנקרא פרספקס שהוא חומר פלסטי המעביר את האור ויכול להגיע בצבעים שונים, קשת הצבעים של הפרספקס הקיים בארץ ובעולם הוא מין הסתם מוגבל וכמובן לא מייצרים את כל גווני הקשת, ולכן אם חשקה נפשכם בשלט מואר עם חזית פרספקט תיאלצו לבחור מהמבחר הקיים או לבחור מדבקת ויניל בצבע קיים שניתן להדביק על פרספקס חלבי (נייטרלי) במדבקות ויניל ההיצע אומנם גדול יותר אך כמובן גם הוא מוגבל.
באם אתם מעוניינים בצבע מיוחד שיזרח מהשילוט תלת המימד שלכם ניתן בהחלט להדפיס דיגיטלית על מדבקה שקופה ולקבל את הגוון הרצוי, רק שתדעו שאורך החיים של הדפסה דיגיטלית הוא מוגבל, ואם השלט המואר שלכם יעמוד מול השמש הרבה זמן תהייה ירידה בחוזק הצבע ברבות השנים.

צדדי אותיות הבנויות עשויים בדרך כלל מPVC מוקצף וצבוע חומר שאינו מעביר אור וכך השלט המואר שלכם יאיר מלפנים בלבד, לעיתם בונים את צד האות מפח או גם מאלומיניום.
גב האותיות הבנויות מיוצר ברוב המקרים מPVC מוקצף בעובי 10 מ"מ .

ניתן גם לבנות את כל האות הבנוייה מפח אלומיניום או PVC שאינם מעבירים או להאיר את האות פנימית אך להרכיבה במרחק קטן מהקיר, בשיטה זו ניתן לקבל שילוט מואר עם תאורת היצף ומתקבלת מעין הילת אור מסביב לשלט המואר.

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום