שילוט רחובות וישובים

לצפייה בגלריית שילוט רחובות לחץ כאן

בונים שכונה חדשה ביישוב, מחדשים את פני הרחוב, או מעוניינים לשדרג את מראה הרחובות ביישוב ובעיר? בחברת פרינטקום המעניקה שירותי הדפסת שלטים וייצורם ייצרו עבורכם שלטי רחובות נאים ואיכותיים, שישדרגו את מראה הרחובות, ויאפשרו לכל אורח ומבקר למצוא את דרכו בקלות ובנוחות. כשמדובר בשילוט רחובות, אתם רוצים שילוט מקצועי ואיכותי שיהיה נאה, ברור ומרשים מצד אחד, ומצד שני יהיה עמיד ואיכותי, ויחזיק מעמד שנים רבות, מבלי לאבד את מראהו הנאה. את כל אלו ועוד, תוכלו לקבל בחברת פרינטקום, המתמחה בייצור פתרונות שילוט מכל הסוגים.

 

להתאים את הפיתרון לצורכיכם

 

אם אתם רוצים להבין את חשיבותו של שילוט רחוב איכותי, דמיינו לרגע שאתם מחפשים מכר שעבר להתגורר בשכונה חדשה, ביישוב שאינכם מכירים. האם מוכרת לכם תחושת התסכול כאשר השילוט אינו ברור, אינו מוצב במקום שקל לראותו, ואבוי, אינו מואר בלילות? ובכן, בדיוק את התחושה הזו אנו רוצים למנוע כאשר אנו ניגשים לתכנון וייצור שילוט רחובות. שלט רחוב הוא דבר פשוט לכאורה, אך למעשה, תכנון נכון ותשומת לב לפרטים הקטנים, יעשו את ההבדל בין שילוט רחובות סתמי, או לא מוצלח, ובין שילוט רחוב מואר, ברור, ואיכותי. כאשר מתכננים את השלט יש לחשוב על המשתמשים, ולעשות את כל המאמצים שהשלט יהיה ברור, נגיש וזמין עבור מבוגרים וצעירים, בני המקום ואורחים כאחד, בכל מזג אוויר, ובכל שעה. משום כך, בדרך כלל מומלץ לבחור שלט רחוב מואר, שיבלוט בשעות החשיכה,שלט מואר שיעזור לעוברים ושבים למצוא את דרכם גם לאחר שקיעת החמה.

 

מקצועיות וניסיון

 

כדי ששילוט הרחובות שלכם יהיה איכותי, אתם צריכים חברה מקצועית בעלת ניסיון וידע בתחום, שכן אתם מעוניינים בשילוט איכותי שיעבוד, ואתם מעוניינים להימנע מטעויות תכנוניות שיהוו בכייה לדורות. פרינטקום היא בדיוק חברה כזו, כיוון שהחברה עוסקת בפתרונות שילוט למעלה מעשרים שנה, ומתמקדת בתחום זה. לרשות לקוחות החברה עומדים ניסיון וידע שלא יסולאו בפז, אותם רכש צוות החברה במהלך כל שנות פעילותה. בנוסף לכך, בפרינטקום מתאימים לכל לקוח פיתרון על פי מידתו וצרכיו, וכך התמורה לכספכם מובטחת. כל אלו ועוד, הופכים את השירות והשילוט של חברת פרינטקום לאיכותיים ומקצועיים ביותר.

 

צרו קשר

 

כאשר אתם מעוניינים לייצר את שלטי הרחוב האידיאליים עבורכם, עליכם לפנות לחברת שילוט מקצועית, כמו למשל חברת פרינטקום, המתמחה במתן שירותים מותאמים אישית לכל לקוח. הינכם מוזמנים להתבונן בגלריות התמונות המוצגות בקטגוריות שונות באתר הבית של חברת השילוט פרינטקום, כדי להתרשם מאיכות עבודות השילוט של החברה, ומטווח האפשרויות הרחב. לאחר שהתרשמתם לשביעות רצונכם, הינכם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר החברה, או להתקשר לטלפון  03-9613769, ואחד מנציגינו ישמח לענות על כל שאלה, לספק כל מידע נוסף שתבקשו, לתאם עבורכם פגישה, ולצרף אתכם לרשימת הלקוחות המרוצים של החברה.

 

 

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום