שילוט משאיות

לצפייה בגלריית משאיות ורכבים לחץ כאן

בעלי חברות שיש ברשותן משאיות כבר מבינים שמדיית פרסום ענקית זו היא מדיה שאסור לפספס, שילוט המשאיות הוא בעצם שלטים נוסעים של החברה שנראים היטב בכל מקום שהמשאית המשולטת מגיעה אליו.

גם על שילוט משאיות הרשויות לא מצליחות להטיל אגרה והרי צד משאית ממוצעת הוא במידה הגדולה משלט חוצות ממוצע ועלות ההפקה והשילוט של משאית פחותה מרכישה של כמה שלטים סטטיים בשילוט חוצות הנרכשים לזמן קצר.

ובכן. הגענו למסקנה שממש משתלם להתקין שלטים למשאיות. נותר לבדוק מה חשוב לפני שמתחילים לבצע שילוט למשאיות.

שילוט משאיות הוא הרבה יותר פשוט משילוט רכבים פרטיים או רכבים מסחריים, שילוט משאיות הוא בדרך כלל שילוט על גבי משטח ישר, ובמקרה שהשטח ישר לגמרי ללא פינים בולטים ניתן להשתמש במדבקות עבות וזולות בעלות דבק חזק ולקבל תוצאה טובה ועמידה לאורך זמן.

אולם, אם המשאית שאתם עומדים לשלט אינה חלקה לגמרי אלא עם פינים או ברגים בולטים ההמלצה הינה לא לעבוד עם מדבקה עבה וזולה, אלא לעבור למדבקות מעט יקרות,אך וגמישות יותר שניתן בעזרת פן לחמם אותן באזור הפינים ולהדביק אותן היטב.

הרבה לקוחות בוחרים לשילוט משאיות החברה ספק שמבטיח מחיר זול ומשתמש במדבקות עבות וזולות, ולצער לקוחות אלו, מיד לאחר מס' שבועות נוצר רווח בין הפינים למדבקה וכתוצאה מכך נכנסה לחות למקום ולאחר חודש או מעט יותר המדבקות מתחילות להישבר סביב הפינים ומתחילות להתקלף. החברה חסכה מעט כסף אך שילוט המשאיות נראה גרוע לאחר מס' חודשים.

כללים נוספים בשילוט משאיות, האחד להשתמש בצבעים כהים (לא שחור) והשני למעט במילים היינו לתת תמונה טובה שמושכת את העין לרשום את שם החברה והלוגו ואולי להוסיף מס' טלפון.

שילוט המשאיות אינו מודעה בה מודיעים על מבצעים, שילוט המשאיות נראה לזמן קצר שהרי רוב הזמן המשאיות בתנועה, ולכן צריך שאלו הרואים את המשאיות יראו את שם החברה או את הלוגו וזה מה שיחרט בתת המודע שלהם.

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום