שילוט ופרסום על מכוניות

לצפייה בגלריית שילוט רכבים לחץ כאן

שילוט מכוניות חייב להתבצע ע"י בעל מקצוע, לא כל חברת שלטים יכולה לבצע שילוט מכוניות.

מכאן, שילוט מכוניות הוא מקצוע ולא אגזים אם אומר אומנות.

אומנות שמתחילה ברעיון הקריאטיבי הפיכתו לגרפיקה הולמת שמתאימה למכונית או לקונספט של שילוט המכוניות שלכם, ואז החשוב מכל העבודה היסודית של ההדבקה הפיזית בשטח של שילוט הרכבים.שעליה ארחיב.

יצרני המדבקות לשילוט מכוניות הבינו היטב שעל מנת להוציא שילוט מכונית ראוי יש צורך בידי אומן, הם גם הבינו שלא כולם אומנים, אבל עדיין יש דרישה רבה עבור פרסום על מכוניות ועיטוף מכוניות, לכן המציאו מדבקות מיוחדות יקרות מאוד הדורשות ניסיון קצר בשילוט מכוניות ורכבים, מדבקות אלו לעיטוף רכבים טובות מאוד גמישות ביותר ובעלות תעלות ליציאת אויר על מנת למנוע היווצרות בועות, המדבקות האלו ניתנות להדבקה והסרה בזמן ההדבקה (באם יש טעות) ולהדבקה חוזרת ללא נזק למדבקה ולצבע הרכב, אך, הן יקרות להחריד סוג מדבקות זה לשילוט מכוניות הצליח לחדור לשוק שילוט המכוניות האירופאי והאמריקאי.

בארץ החלטורות, מדינת ישראל הרי אף אחד לא פרייר להשתמש במדבקות יקרות לשילוט מכוניות , ולכן משתמשים במדבקות טובות אך הדורשות ידע וניסיון רב בשילוט מכוניות.

והמסקנה החשובה: הזכרתי בתחילת דבריי, אם אתם מבקשים לבצע שילוט לרכבים בארץ כדאי שתעשו פרסום על מכונית אצל המקצוענים, אלו שביצעו שילוט לרכב של מאות מכוניות ושימו לב לשלושה דברים: הדפסה על מדבקה איכותית (גם האומן הגדול ביותר בשילוט מכוניות לא ימנע הסדקות מדבקה זולה בשמש הישראלית) איכות ההדפסה וביצוע למינצייה UV.

 

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים


Warning: Undefined variable $current_site in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274

Warning: Attempt to read property "blogname" on null in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274
© All rights reserved