שילוט מואר

כל עסק שמצפה שלקוחות יגיעו אליו זקוק לשילוט הרי כבעל עסק לא תרצה שלקוח הרוצה להגיע אליך יחלוף ליד הבניין שלך ופשוט לא ימצא אותך, לשם כך אתה כבעל עסק זקוק לשלט על מנת שיראו אותך וימצאו את הדרך להיכנס לבית העסק שלך.
כמובן עדיף שהשלט או השלטים על בית העסק יהיו שלטים גדולים ואולי באם העסק נמצא באיזור בו יש אנשים גם בשעות הערב והלילה רצוי שפרסום העסק יהיה עם שלט מואר או שלטים מוארים.

מעבר להצבעה על מיקום העסק שלך השילוט המואר וכל השלטים המוארים לחנויות מסביב לעסק שלך בעצם מפרסמים את שם המותג שלך, בו נניח שהעסק שלך יושב במקום שבו עוברות מאות מכוניות ביום ובלילה (מאות מכוניות זה לא הרבה – זה ממש לא כביש ראשי), השלט המואר שלך נמצא על הבניין ואם תשאל נהגים באם ראו את השלטים המוארים על העסק שלך רובם יענו לא ראינו שלט מואר או שלטים מוארים, אבל לרבים נחרט בתת המודע הלוגו או השם שלך בלי שיהייה מודש לשלט המואר על העסק שלך.
לאחר כמה חודשים שנים אחד הנהגים שעברו בסמוך לשלטים המוארים שלך מעוניין לבצע לקנות מוצר שאתה מוכר, הוא שואל או מחפש באינטרנט את המוצר ואם הוא רואה את הלוגו או השם של העסק שלך שהיה על השךט המואר שנחרט בתת המודע שלו, הוא יעדיף בלא לדעת זאת לקנות את המוצר מימך ולא מספק אחר.

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים


Warning: Undefined variable $current_site in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274

Warning: Attempt to read property "blogname" on null in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274
© All rights reserved