שילוט זכוכית

לצפייה בגלריית שילוט זכוכית לחץ כאן

חברת פרינטקום עוסקת בשילוט מאז שנת 1996, ובמהלך שנות עבודתה צברה ניסיון ומוניטין. החברה מתמחה בייצור שלטי חוץ ושילוט פנים מחומרים שונים, שאחד היוקרתיים ביניהם הוא שלטי הזכוכית. שילוט זכוכית הוא שילוט איכותי, המאפשר יצירת מגוון רחב של עיצובים מרהיבים לכל צורכי השילוט. שילוט זכוכית מתאים לשילוט פנים וחוץ, לשלטי מודיעין והכוונה, ללוחות זיכרון, לשילוט על דלתות משרדים ועוד. בחברת פרינטקום נעצב עבורכם שילוט זכוכית איכותי שיותיר רושם יוקרתי ומסוגנן על מבקרים במשרדי החברה ועל עוברי אורח, ויתאים בדיוק לצורכיכם.

 

חומר עמיד וקל לתחזוקה

 

בייצור שלטי זכוכית, מומלץ להקפיד על שימוש בזכוכית כפולה או זכוכית מחוסמת, מה שיבטיח את עמידות השלט לאורך זמן. שלטי זכוכית קלים לתחזוקה וניקוי, ומעט מים וסבון בשעת הצורך יבטיחו שמירה על מראה נאה, נקי ובולט לעין. שלטי זכוכית עמידים במים ולחות, וכן עמידים בפני קרינת השמש, ולכן אין מניעה למקם שלטי זכוכית מחוץ למשרד ולעסק. בנוסף לכל אלו, שילוט זכוכית, למרות היותו יוקרתי, אינו מאוד יקר, ולאחר שבעת האחרונה ירדו מחירי הזכוכית, ניתן כיום למצוא שילוט זכוכית במחיר הנמוך אפילו ממחירו של שילוט פרספקס.

 

מגוון אפשרויות

 

תכונותיה הייחודיות של הזכוכית מאפשרות מרחב פעולה עיצובי עשיר ומגוון. ניתן לייצר שלטי זכוכית בשילוב אותיות מודפסות, מודבקות או בולטות, וכן להשתמש בשקיפותה של הזכוכית ליצירת אלמנטים מיוחדים. יתירה מכך, לאחרונה שופרו אמצעי ההדפסה על זכוכית, מה שמאפשר הדפסת תמונות מרהיבות על לוחות זכוכית, ליצירת שילוט יוקרתי ומרשים. בנוסף, ניתן לשלב בשלטי זכוכית אלמנטים מחומרים שונים ליצירת מראה ייחודי, וכן ניתן לעצב שלטי זכוכית עם התזת חול. את השלטים ניתן להתקין על מגוון רחב של חומרים, ולייצר אפקטים ויזואליים מרשימים באמצעות התקנת שלט זכוכית במרחק מה מן הקיר. הזכוכית מתאימה לייצור מגוון רחב של שלטים מזכוכית, החל משלטי מודיעין, וכלה בשלטים שהם בבחינת יצירות אמנות ססגוניות. הודות לכל אלו, מתאפשר לנו בפרינטקום חופש פעולה ליצירת שילוט זכוכית איכותי ומותאם אישית עבור כל לקוח. בפרינטקום נתאים עבור כל לקוח את שלטי הזכוכית שיהלמו את צורכי העסק, את החזון שלו, ואת הרושם שבעל העסק מבקש ליצור במשרד.

 

לשדרג את העסק

 

צוות פרינטקום מזמין אתכם לשדרג את העסק והמשרד בעזרת שילוט זכוכית יוקרתי ומסוגנן. צוות המומחים של פרינטקום יתכנן עבורכם שלטי זכוכית איכותיים שייצרו רושם יוקרתי אצל מבקרים ועוברי אורח, ויאפשרו לעסק שלכם לבלוט במרחב הציבורי ולמשוך את תשומת ליבם של העוברים ושבים. שילוט זכוכית ייתן לכם מענה מצוין לכל צורכי השילוט של העסק, וישמור על מראה נאה למשך שנים רבות. בין אם מדובר בשילוט פנים, שילוט הכוונה, או שילוט חוץ – בפרינטקום נייצר עבורכם שלטים איכותיים מותאמים אישית. מעוניינים בשילטי זכוכית / שלט זכוכית במחיר הוגן התקשרו אלינו למשרד 03-9613769 ואם לא עונים, תפוס או מחוץ לשעות המשרד ניתן גם להתקשר ל052-6920010

 

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום