שילוט ושלטים

צריכים שלט, שלטים או שירותי שילוט?

המדריך המלא לסוגי השלטים.

שלטי שמשונית

יריעה של חומר פלסטי גמיש PVC שניתן להדפיס עליה בפרוצ'ס (צבע מלא) מיועדת במיוחד לשילוט זמני וניתן לתלות או למתוח ע"ג קונסטרוקציה, ניתן לקבל שלטים אלו ברוחב מקסימלי של 5 מטר , מעבר לכך יש להלחים את השלט.

שלטי רשת (מש)

כמו שלטי השמשונית עשוי מחומר פלסטי מחורר ניתן לקבל ברוחב מקסימלי של 5 מ' ( ניתן להלחמה ע"מ להרחיב את השלט) נועד במיוחד ליריעות גדולות ולעיטוף בניינים, על מנת למנוע את אפקט המפרש, השלט נמתח היטב, ובאם הקיר מאחוריו אינו חלק יש למתוח מאחור יריעת יוטה בצבע שחור על מנת להבליט את השלט, כאמור גם שילוט זה הוא זמני.

שלטי בד

בד משי איכותי מודפס בדרך כלל בשיטת סובלימציה, רוחב מקסימלי 1.8 מ' ומיועד יותר לשילוט פנים זמני, תערוכות וכ"וב, ההדפסה נראית היטב גם מקרוב.

שלטי פח

פח עם מסגרת עץ עליו מודבקת מדבקה בפרוצ'ס או בחיתוך אותיות במספר צבעים, שלטים אלו הם הפשוטים ביותר ומתאימים לתנאי חוץ ומיועדים בעיקר לאתרי בנייה, כל שילוט החוצות הוא בעצם שלטים מפח עליהם מודבק הקמפיין, ניתן לבצע כמעט בכל גודל, זהו השילוט המקובל והזול ביותר.

אותיות בנויות ללא תאורה

בנויות מפוליאסטרן מוקצף, בעובי 5 או 10 ס"מ, השלט מיועד להיצמד לקיר ומתאים לראיה מרחוק (שלט על בנין).

ארגזי תאורה

הינם שלטים המוארים מבפנים בתאורה פלורסנטית, מיועדים בעיקר לשלטי חנויות, ניתן לבצע בגדלים שונים אך לא מקובל מעבר ל3 מ', בשלטים אלו החזית מפרספקס חלבי ועליה ניתן להדביק מדבקה עם הפרסום, ניתן לקבל ארגי תאורה אלו מפח או מאלומיניום.
בארגזי תאורה גדולים מעבר ל3 מ' משתמשים בארגז מתיחה מיוחד ועליו מותחים "פנפלקס" שהוא בעצם שימשונית מודפסת שמעבירה אור, שיטת שילוט זו מאוד מקובלת מאחר והתוצאות יפות ומוארות והמחיר סביר.

שלטי ניאון

כיתוב או לוגו מכופף במעבדת הניאון לפי צורת האות או הלוגו, שלט זה דורש שנאים מתאימים וניתן לקבלו במגוון צבעים שכל ניאון נותן צבע אחד בלבד, בשילוט הניאון ניתן לקבל מגוון רחב של צורות וצבעים, וכל מי שביקר בלאס וגאס ראה את השלטים המדהימים בניאון.

אותיות בנויות עם ניאון

השלט בנוי בצורת האות מפרספקס או אלומיניום, בתוכו יש תאורת ניאון.

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום