פרסום שלטים – פרסום שילוט

לצפייה בגלריית פרסום שלטים לחץ כאן

ענף הפרסום וענף השילוט קשורים קשר הדוק וחברות שילוט רבות הן חברות פרסום ושילוט וגם משרדי פרסום רבים הופכים לספקים של פרסום ושילוט.

למשרדי פרסום רבים יש את חברת השילוט שלהם והם בעצם מוכרים ללקוחותיהם חבילה של קריאייטיב, עיצוב וייצור שלטים. משרדי הפרסום בעצם משתמשים בחברות השילוט כקבלן משנה שלהם לצורך פרסום ושילוט.
חלק ממשרדי הפרסום מחזיקים חברות מדיה שהן בעלות שלטי החוצות ברחבי הארץ וכך מוכרים ללקוח חבילת פרסום הכוללת גם שילוט בכל חלקי הארץ.
בצורה זו נשארת עוגת הפרסום והשילוט בידי משרדי הפרסום והם שולטים על התקציבים מצליחים להוריד עלויות ומשאירים חלק גדול יותר מהעוגה אצלם.

חברות שילוט אחדות שהבחינו כי עוגת הפרסום שילוט נשארת ברובה אצל משרדי הפרסום או במקרה הטוב מחולקת למספר מצומצם של חברות שילוט,
הקימו מערכת של קריאייטיב ועיצוב בחברות שלהם ובעצם נותנות שירות ישירות ללקוחות פרסום שילוט. השירות הניתן קשור רק לשלטים אך הלקוח מקבל חבילה זולה בהרבה מזו שהיה מקבל באם היה פונה למשרד פרסום.

פרויקט כזה ביצעה חברת "פרינטקום" עם עיריית ראשון לציון בבניית קמפיין המהפכה הירוקה על משאיות האשפה של העירייה, החברה הכינה שלוש מצגות קריאייטיב לקמפיין, העירייה בחרה קריאייטיב אחד ומחלקת הגרפיקה של החברה עיצבה 20 סוגים שונים של מסרים על בסיס הקריאייטיב.

יצא איפה שעיריית ראשון לציון קיבלה פרסום ושילוט כמוצר מוגמר וטוב אצל חברת שילוט.

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום