עיטוף רכבי Google Maps

כשחברת גוגל העולמית החלה לבצע בעולם את פרויקט הענק של צילומי כל הרחובות בעולם תיעודם והעלאתם לאינטרנט, צוותי הצילום נתקלו בעוינות וכן הוטרדו בשאלות, שהרי מה למכונית פרטית עם מצלמה ענקית ומוזרה על הגג שנוסעת ומצלמת רחובות ואנשים?
מעבר להסברה באמצעי המדיה השונים החליטה חברת גוגל לבצע שילוט רכבים מלא או עיטוף רכבים לכל אחת מהמכוניות המסתובבות בעולם, על מנת שהעוברים והשבים יזהו את הרכב המשולט כרכב של גוגל ולא כרכב של טרוריסטים או של סוכנות ביון זרה.
לפני כשנה קיבלה גוגל אישור לבצע את הצילום והתיעוד בארץ וכמובן חיפשה מיד חברה אמינה ואיכותית שתבצע את עיטוף המכוניות עבורה, וכפי שבודאי אתם מתארים לעצמכם, גוגל בדקה היטב את כל החברות שעוסקות בשילוט לרכב בארץ, על מנת למצוא חברה אמינה ואיכותית לביצוע עיטוף הרכבים. כשגוגל בודקת היא בודקת לעומק את איכות החומרים, את איכות הלמינציה, את איכות ההדפסה את איכות ההדבקה את השירות וכמובן את המחיר, וגוגל בחרה חברה אחת בלבד בארץ לביצוע עטוף המכוניות עבורה.
חברת פרינטקום היא האחת שנבחרה מכל החברות לבצע את שילוט הרכבים עבור גוגל בארץ ואכן ביצעה עבורה שילוט רכבים למספר מכוניות שבוודאי נתקלתם בהם מסתובבות בארץ.
לאחר שחברת פרינטקום ביצעה את שלוט הרכבים עבור גוגל והביצוע היה כמובן מעולה, בקשה גוגל מחברת פרינטקום לבצע עבורה עיטוף מכוניות דומה גם באירופה.
ואכן היום חברת פרינטקום מבצעת עבור גוגל שילוט מכוניות הן בארץ והן באירופה (כן, אנו שולחים צוותים לאירופה לביצוע העבודה)
אם כן, גוגל עשתה עבורכם את העבודה ובחרה את היצרן הטוב והאיכותי ביותר לשילוט רכבים בארץ, ומכאן שנשאר לכם לבדוק את המחיר !
חברת פרינטקום החברה מס' אחת לשילוט רכבים בישראל.

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים


Warning: Undefined variable $current_site in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274

Warning: Attempt to read property "blogname" on null in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274
© All rights reserved