ייצור והתקנת שלטי בטיחות ואזהרה

לצפייה בגלריית שלטי בטיחות ואזהרה לחץ כאן

שלטי בטיחות ואזהרה נחוצים במקומות ציבוריים, מוסדות, ובתים פרטיים  בהם מתקיימים שיפוצים ועבודות בנייה, במרכזי קניות, בהם יש צורך לכוון את הקהל אל יציאות חירום, מרחבים מוגנים, וחדרי שירותים, במפעלים בהם עושים שימוש בחומרים מסוכנים, באתרי בנייה, ובכל מקום בו קיים גורם נייח כלשהו המהווה סכנה לציבור, כמו בור, גרם מדרגות רעוע וכיוצא בזה. זקוקים לשלטי בטיחות ואזהרה? בפרינטקום נייצר עבורכם שלטי אזהרה והכוונה ברמה הגבוהה ביותר, על פי דרישות החוק ובהתאם לתקנות. שילוט בטיחות ואזהרה צריך להיות ברור וחד משמעי, ולבלוט לעיני הציבור בכל עת. בפרינטקום מייצרים שילוט בטיחות ואזהרה מחומרי הגלם הטובים והמתאימים ביותר, על מנת שהשלטים יעמדו בכל התקנות, וחשוב מכך – שיהיו נגישים וברורים לציבור בכל עת.

 

מגוון שלטים

 

שילוט בטיחות נדרש בכל מקרה בו קיימת סכנה לציבור מאיזשהו גורם הנמצא במתחם, וכן בכל מקרה בו נדרשים הכוונה, איסורים, או הוראות מיוחדות. בפרינטקום מייצרים שילוט בטיחות מכל סוג, החל בשלט מואר של שלט יציאה לד, וכלה בשלטי בטיחות שונים. השלטים מיוצרים על פי הצורך, ומתאימים לכל מקרה כמו למשל:

  • אתרי בנייה – בהם יש לגדר את המתחם, ולהציב שלטי אזהרה.
  • קניונים ומרכזי קניות –שלטים המכוונים את ציבור הלקוחות לאזור השירותים, למעליות ומדרגות,לציוד כיבוי אש, ליציאות החירום, ולמרחבים המוגנים.
  • משרדים, ארגונים וחברות –שילוט המפנה לאזור השירותים, ליציאות חירום, איורים בהם קיים מתח חשמלי גבוה, ועוד.
  • מפעלים –שלטי אזהרה מחומרים מסוכנים, סימון אזורים בהם מרוכזים חומרים דליקים, רעילים, וכיוצא בזה.
  • ציוד כיבוי אש – בכל מפעל, חברה, בניין מגורים, וארגון יש לסמן את מיקומו של ציוד כיבוי אש למקרה הצורך.

 

שילוט בטיחות מבית פרינטקום

 

חברת פרינטקום מתמחה בייצור שלטים מכל הסוגים באיכות הגבוהה ביותר, ותוך עמידה בכל החוקים והתקנות. אנו נייצר עבורכם שלטי בטיחות ואזהרה איכותיים, שיגנו על ציבור העובדים והלקוחות ויהיו בולטים וברורים. ניתן לייצר שלטי בטיחות כמדבקות, בהדפסה על פי.וי.סי ופרספקס, שלטים מוארים, שלטי אלומיניום ועוד. בפרינטקום מכירים את כל שיטות הייצור, ונוכל לייצר עבורכם כל סוג של שלט בטיחות שיידרש. בין השאר אנו מייצרים שלט יציאת חירום מואר (כגון שלט יציאת חירום לד), שילוט חומרים מסוכנים, שלטי בטיחות בעבודה, שלטי אזהרה, ועוד.

 

להגן על עצמכם ועל לקוחותיכם

 

שילוט בטיחות מגן עליכם מתביעות וסיכונים, וחשוב מכך – מגן על עובדים, לקוחות ואורחים המגיעים לעסק מפני מפגעי בטיחות. יתירה מכך, שילוט בטיחות בעבודה, ושלטי חומרים מסוכנים מאפשרים לכוחות הביטחון לתפקד במיטבם בשעת אירוע כמו שריפה, ומאפשרים התנהלות בריאה ובטוחה. בפרינטקום מזמינים אתכם להפוך את המפעל, הקניון והמשרד למרחב בטוח יותר עבור כל הנוכחים, בעזרת ייצור שלטי בטיחות ואזהרה איכותיים וברורים. למידע נוסף, למענה על שאלות, ולקביעת פגישה, השאירו פרטיכם באתר, או התקשרו לטלפון 03-9613769, ונציגינו ישמחו לעזור בכל נושא ועניין.

 

 

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים


Warning: Undefined variable $current_site in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274

Warning: Attempt to read property "blogname" on null in /home/printcom/domains/printcom.co.il/public_html/wp-content/themes/shablona/functions.php on line 274
© All rights reserved