הדפסת משי מול הדפסה דיגיטלית

הדפסת משי מול הדפסה דיגיטלית

מהי הדפסה דיגיטלית במה היא שונה מההדפסה הותיקה שהיא הדפסת משי, מהם היתרונות בהדפסה דיגיטלית ומהם החסרונות של הדפסה זו.

בכתבה זו אנסה לענות על שאלות אלו, ותשובות אלו אולי תעזורנה לכם לדעת מתי לבצע את העבודה בהדפסה דיגיטלית ומתי בהדפסת משי, (בכתבה זו לא אדון בהדפסת אופסט)

תחילת בואו נסביר מהי הדפסת משי ואיך היא מבוצעת ואז אעבור להדפסה דיגיטלית

הדפסת משי

בהדפסה זו חייבים להשתמש כל פעם בצבע אחר לא ניתן להדפיס מס' צבעים בעת ובעונה אחת ולכן יש להדפיס כל צבע בנפרד ליבש ואז להדפיס צבע נוסף.

לצורך ההדפסה מכינים רשת מיוחדת מפלסיק או נירוסטה עם חורים דקיקים למעבר צבע בטכניקה מיוחדת של צילום ויבוש סוגרים חלק מהחורים ברשת ומאפשרים מעבר צבע בחורים אחרים בהתאם לתמונה, מורחים את הצבע בעזרת גומי דרך הרשת לנייר או מדבקה או כל חומר אחר החייב להיות שטוח.

מטבע הדברים ביצוע הדפסת משי כלכלי בכמויות גדולות שהרי אין טעם להכין שבולנה ולמרוח צבע לי"ח בודדות, לכן הדפסת משי מתאימה לכמויות של מאות ומעלה.

מהם היתרונות והחסרונות בהדפסת משי

צבע עמיד לאורך זמן

הדפסה איכותית ביותר

ניתן להדפיס צבע לבן

מחיר זול בכמויות גדולות של מעל 1000

מתאים לסטיקרים

עלות כמות קטנה גבוהה ביותר

זמן ביצוע והכנה ארוך ויקר

הדפסה על משטח (יש לחתוך את החומר לפני ההדפסה)

הדפסה דיגיטלית

הדפסה דיגיטלית התפתחה ב15 השנים האחרונות על מנת לתת מענה מהיר להדפסה בצבעים ללא צורך בהכנת שבלונות וסט אפ יקר.

במכונות הראשונות של ההדפסה הדיגיטלית היו 4 ראשים של צבעים CMYK ראשים אלו נשלטים ע"י מחשב ומזריקים את הצבע לפי פקודת המחשב.

החומר הנטען בהדפסה דיגיטלית הוא ע"י גליל ומנוע מזיז את הגליל מתחת לראשי הצבע בציר הy והראשים זזים בציר הX וכך נוצרת התמונה.

הדפסה דיגיטלית הפכה היום להדפסה המובילה ודחקה כמעט לגמרי את הדפסת המשי וכיום תוצאות האיכות של הדפסה דיגיטלית אף עוברות את האיכות הטובה של הדפסת המשי.

מעוניינים בהדפסה דיגיטלית? צרו קשר עם פרינטקום!

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום