גידור אתרי בנייה – גדר מדברת

לצפייה בגלריית גידור אתרי בנייה לחץ כאן

כל מי שעוסק בבנייה מכיר את החוקים והתקנות, המחייבים הצבת גדרות ושלטי אזהרה מתאימים בסביבת אתר הבנייה, למניעת אסונות ופגיעה בציבור. החוק מגדיר את חובתו של הקבלן, אך הביצוע יכול להיעשות בדרכים שונות. בפרינטקום מציעים לקבלנים ויזמים פתרונות גידור אתרי בניה איכותיים, מתקדמים, ובטוחים.

 

סל שירותים רחב

 

חברת פרינטקום עוסקת בתחום השילוט למעלה מעשרים שנה, במהלכן רכשנו ניסיון וידע, המאפשרים לנו לספק ללקוחותינו מגוון פתרונות איכותיים לצורך גידור ושילוט אתרי בנייה. הגדר המוקמת על פי התקנות מהווה חיץ והגנה בין ציבור העוברים והשבים ואתר הבנייה, בעוד ששילוט מתאים מספק מידע ואזהרות הכרחיות. בפרינטקום מייצרים את כל סוגי שלטי האזהרה וההכוונה, ובנוסף, מבצעים גדר מדברת, שהיא המילה האחרונה בתחום גידור אתרי בנייה. גדר מדברת הופכת את השטח הנרחב של גדר אתר הבנייה לאזור פרסום, ויוצרת אפשרות ליפות את הסביבה , ולייצר מענה אסתטי נעים ונאה היכן שמתבצעות עבודות. זהו פיתרון המשלב יצירתיות ויזמות, ואוגד בתוכו מענה מעולה לבטיחות הציבור ולטיפוח פני העיר כאחד.

 

ניסיון ומקצועיות

 

כאשר מדובר בגידור ושילוט אתרי בנייה, יש להקפיד על עמידה בתקנות מחד, ועל עבודה מקצועית ואיכותית מאידך. חברת פרינטקום מתמחה בייצור והדפסת שלטים, ולכן בידינו כל הניסיון, הידע והטכנולוגיות הדרושים לייצור שילוט גידור לאתרי בנייה שיהיה איכותי, ויעמוד בכל התקנים. שילוט איכותי יחזיק מעמד בתנאי מזג האוויר, ויהיה ברור ובולט, כך שעוברי הדרך לא יוכלו להתעלם ממנו, והתוצאה היא הגנה על הציבור ומניעת תאונות ונזקים. בפרינטקום נייצר עבור כל לקוח את שילוט הגידור הטוב ביותר עבור אתר הבנייה שלו, כולל ייצור גדר מדברת איכותית ונאה, שלטי אזהרה, שילוט אתרי בנייה, ועוד. בפרינטקום מקפידים על איכות חומרי הגלם, על התאמת פתרונות השילוט באופן אישי עבור כל לקוח, ועל יחס מקצועי וחם לכל אחד מלקוחותינו. התוצאה של כל אלו היא שילוט וגידור אתרי בנייה איכותי, יעיל, תקני, ומקצועי ביותר.

 

להיות על הצד הבטוח

 

קבלנים ויזמים בענף הבנייה מחויבים לשמור על בטיחות העוברים והשבים, ובפרינטקום מזמינים כל קבלן ויזם לבחור בפיתרון גידור ושילוט איכותי מקצועי ונאה עבור אתרי הבנייה שנמצאים באחריותו. אתרי בנייה הם בעלי פוטנציאל סכנה לעוברי אורח, לילדים, ועוד, משום כך, חשוב להציב גדרות ושילוט המזהירים את הציבור מן הסכנות, ומונעים כניסת אנשים בלתי מורשים לאתר. פתרונות השילוט והגידור הקיימים כיום מאפשרים גידור אתרי בנייה ושילוט אתרי בנייה שיהיו תקניים, יגנו על העוברים והשבים, וישפרו את חזות האתר כאחד. בפרינטקום מזמינים אתכם לנצל את ההזדמנות, ולהפוך את גדר אתר הבנייה למרחב פרסום נאה, יחד עם אזהרת הציבור ומניעת הסיכונים האפשריים. בכדי לקבל בהקדם את פתרון השילוט והגידור הטוב ביותר לאתר הבנייה שלכם, הינכם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר, או להתקשר לטלפון 03-9613769, ונציג מטעמנו ישמח לעמוד לשירותכם.

 

אז למה כדאי לבחור בנו

היתרונות שלנו

אמינות ומקצוענות

חברות מוסדות ממשלתיים בארץ כבר נהנים מן האמינות של פרינטקום וחזרות אליה שוב ושוב, פתרון בעיות בזמן, הבטחת המחיר המשתלם ביותר ללקוח וכמובן עמידה בזמנים. , פרינטקום תמצא עבורכם את הפתרון הטכני המתאים עבורכם.

איכות

פרינטקום לעולם לא מתפשרת על טיב החומרים ואיכות הביצוע, לקבלת תוצאה אופטימלית לטווח ארוך, לרשותך מיטב החומרים הקיימים בשוק הבנלאומי.

ניסיון

מעל 22 שנות ניסיון בתחום השילוט והפרסום הכשירו את המומחים של פרינטקום לייעץ לך בנוגע למדיום המתאים ביותר עבורך, לסוג ההדפסה ולגודל השלט, קחו עצה מבעלי נסיון ובואו לעבוד עימנו.

זמינות

התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, לא צריך להמתין הרבה זמןלקבלת שילוט של עסק או עיטוף של בניין, ותמיד כמעט בכל שעה יש מי שיענה לך וינסה לעזור.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום