איך לבחור שילוט מתאים לסוג הרכב?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

שילוט רכבים מאפשר מיתוג ופרסום של חברות, עסקים ומוצרים, והופך את הרכב למודעת פרסום ניידת. בין אם מדובר בצי רכבים של חברה או ארגון, ברכבו הפרטי של עצמאי, ברכבים מסחריים קטנים, או במשאיות הובלה גדולות – לכל רכב ניתן להתאים שילוט מתאים. חברת פרינטקום מתמחה בייצור והדפסת שלטים לכל צורך, ומבצעת שילוט רכבים במגוון שיטות, בהתאם לסוג הרכב.

לבחור נכון

שילוט לרכב נעשה בעזרת מדבקות מיוחדות. בישראל, בה החשיפה לקרינת השמש פוגעת במדבקות הרכב, חשוב לוודא שאתם מבצעים שילוט איכותי לרכבים שלכם. מדבקות איכותיות לשילוט רכב מתוכננות כך שיהיו בעלות עמידות גבוהה לקרינת  UV, ואלסטיות מספיקה בכדי להיצמד לרכב גם אם משטח ההדבקה אינו חלק, וכולל פינים וברגים. בנוסף, מדבקות איכותיות מכילות מסילות מיוחדות שמאפשרות לבועות אוויר לצאת, כך שהמדבקה נשארת חלקה, והן ניתנות להסרה והדבקה מיידית מחדש במידה ונעשתה טעות. כולנו רוצים לחסוך, אך כשאתם רוכשים מדבקה לרכב, כדאי להשקיע מעט יותר ולקבל שילוט איכותי, נאה ועמיד.

עיטוף מלא

כאשר מדובר ברכב פרטי או מכונית מסחרית קטנה, מומלץ לבצע עיטוף של הרכב כולו. העיטוף נעשה באמצעות הדפסה על מדבקה שמתאימה למבנה הרכב, ועוטפת את כולו. בדרך כלל ברכבים מסחריים נמנעים מליישם את העיטוף על גג המכונית. מפאת הנזק הגדול שקרינת השמש יכולה לגרום למדבקה. בכל מקרה, יש להוסיף למינציה מיוחדת שתגן על המדבקה מקרינת השמש, ותאריך את חייה.

שילוט רכב חלקי

מתאים לרכבים גדולים, ולמי שמעוניין להוסיף לוגו, טקסט או איור על חלק מסוים של הרכב. בשיטה זו מבצעים הדפסה על מדבקה, כאשר מתייחסים לצבע הרכב כצבע הרקע של המדבקה. בכדי שהמדבקה תיטמע בצבע הרכב, שוליה נצבעים באותו הצבע. מי שבוחר בשיטה זו צריך להקפיד על התאמה של צבע היסוד של המדבקה לצבע הרכב, ועל למינציה מיוחדת שתגן על המדבקה מהצהבה, סדיקה והיפרדות.

חיתוך אותיות

כאשר אתם מעוניינים להוסיף לרכב לוגו, שם חברה ומספר טלפון בלבד, אין צורך לבצע עיטוף של הרכב כולו, ומומלץ להשתמש בשיטה של חיתוך אותיות. בשיטה זו חותכים את האותיות והלוגו ממדבקת ויניל, ומדביקים אותן על הרכב. שיטה זו מתאימה במיוחד לרכבים גדולים, לרכבי שטח העובדים בתנאי אקלים וסביבה מאתגרים, ואף לרכבי ספורט. בדרך כלל המדבקות מיושמות על מכסה המנוע, או על אחת הדלתות הקדמיות.

צביעת רכב

רוצים לבצע שילוט איכותי ועמיד, שיתפרש על הרכב כולו? ניתן לצבוע את הרכב בצבע הבסיס של לוגו החברה, וליישם עליו את הטקסט והאיור המבוקשים. שיטה זו אמנם יקרה, אך התוצאה עמידה ומרהיבה.

שילוט משאיות

משאיות מספקות משטח חלק יחסית, עליו ניתן להדביק מדבקה מודפסת במידות המתאימות. חשוב להקפיד שתהיה זו מדבקה איכותית, וכן שתהיה מוגנת עד כמה שניתן מקרינת השמש.

שילוט רכב איכותי

חברת פרינטקום מתמחה בייצור שילוט איכותי לרכבים. לביצוע שילוט רכב מקצועי ואיכותי לצי רכבי החברה שלכם, השאירו את פרטיכם באתר הבית שלנו, או התקשרו, ותיענו בהקדם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

רוצים לדעת לפני כולם?

קבלו מאיתנו עדכונים למייל

אולי יעניין אותך גם...

3 דרכים למתג את העסק

בעלי עסקים וחברות יודעים היטב שמיתוג הוא חלק חשוב ממערך השיווק של כל עסק הפועל בשוק תחרותי ודינמי. מיתוג מאפשר לכם להבליט את היתרונות הייחודיים

קרא עוד »

המדריך למיתוג הרכב

בעלי עסק, ארגון או חברה? אם אתם מחזיקים בצי רכבי חברה, וגם אם אתם עצמאים בעלי רכב, ומעוניינים למתג את הרכב שלכם, לחברת פרינטקום שילוט,

קרא עוד »

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

פוסטים אחרונים

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום