על אילו חומרים ניתן להדפיס בהדפסה דיגיטלית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

טכניקות ההדפסה הדיגיטלית המתקדמות הקיימות כיום מאפשרות הדפסה על מגוון רחב של מוצרים. בפרינטקום שילוט ופרסום אתם נהנים מכל היתרונות של הדפסה דיגיטלית על חומרים שונים, ליצירת שלטים מרהיבים, עמידים ומאירי עיניים, בגדלים ועיצובים שונים, וחברות שונות משתמשות בהדפסה דיגיטלית למגוון רחב של מוצרים וחומרים. לפניכם כמה דוגמאות לשימושים שניתן לעשות בהדפסה דיגיטלית, ולחומרים שניתן להדפיס עליהם.

מוצרי נייר

אחד השימושים הנפוצים של הדפסה דיגיטלית היה מאז ועד היום הדפסה על מוצרי נייר משרדיים שונים. נייר מכתבים עם לוגו של החברה, מעטפות, לוחות שנה בעיצובים מרהיבים, ספרים, קטלוגים, פליירים ועוד. מוצרי נייר ממותגים הם אמצעי קידום אפקטיבי ושימושי, ומעצב גרפי מקצועי ידע כיצד לנצל את טכניקת ההדפסה הדיגיטלית למיתוג אפקטיבי. כמו כן, משתמשים בהדפסה דיגיטלית על נייר עבור הזמנות לאירועים כמו חתונות, בר או בת מצווה, וכן הלאה.

הדפסה על בד

הדפסה דיגיטלית משמשת גם בתעשיית הטכסטיל. ניתן להדפיס באמצעות דפוס דיגיטלי כל לוגו, טקסט ותמונה שתבקשו. הדפסה דיגיטלית על בד משמשת רבות עבור חולצות בית ספר, חולצות וכובעים המשמשים כמוצרי קידום מכירות, חולצות מחזור ביחידות צבאיות ובבתי ספר, בגדי עבודה ממותגים בחברות שונות, ועוד. ניתן להדפיס על בד כותנה, טריקו, משי וקנבס, על פי הצורך.

אחד הבדים הנפוצים שמתבצעת עליהם הדפסה דיגיטלית הינו השמשונית. ניתן להדפיס שלטי שמשונית בגדלים שונים בהדפסה דיגיטלית. שלטי שמשונית מתאימים כאשר מעוניינים בשלטים גדולים, בשל עמידותם וחוזקם. בעבר נהגו להשתמש  בהדפסה על שמשונית רק עבור שלטים גדולים במיוחד, בשל עלותה הגבוהה של השמשונית. כיום, הודות לירידת מחירי חומר הגלם, ניתן להדפיס גם דגלים ומוצרים קטנים יותר בהדפסה דיגיטלית על גבי שמשונית.

הדפסה על שלטים

ניתן לבצע הדפסה דיגיטלית על מגוון חומרים קשיחים כמו פלסטיק, זכוכית, אלומיניום ועוד. בתעשיית השלטים נעשה שימוש רב בהדפסה דיגיטלית ליצירת שלטי הכוונה במשרדים וחברות, שלטי רחובות ביישובים וערים, שלטי מודיעין במרכזי קניות, אולמות וקניונים, שלטי אזהרה במפעלים, שלטי פרסום ועוד. הדפסה דיגיטלית מאפשרת יצירת מגוון רחב של עיצובים כיד הדמיון והרצון של הלקוח והמעצב הגרפי. השלטים המתקבלים הם באיכות הדפסה גבוהה, ושימוש בחומרים המתאימים מייצר שלטים עמידים, שישמרו על מראה נאה לאורך זמן.

שילוט והדפסה על רכבים

שימוש נוסף של הדפסה דיגיטלית הוא הדפסת מדבקות לרכבים. ניתן לייצר מדבקות עבור רכבים שונים. רכבים פרטיים ניתן לעטוף במדבקה מיוחדת המעוצבת על פי מידות הרכב, ואז מכסים את המדבקה בלמינציה מיוחדת, להגנה על החלק שעוטף את גג הרכב מקרינת השמש.  ברכבים גדולים יותר נוהגים להדפיס מדבקות המכסות חלק מהרכב, כאשר קצותיה של המדבקה מודפסים בצבע הרכב, במקרים אחרים מדפיסים מדבקות של אותיות אותן מדביקים כל אחת בנפרד על הרכב. בחירת הטכניקה תלויה במטרת ההדפסה, ובסוג הרכב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

רוצים לדעת לפני כולם?

קבלו מאיתנו עדכונים למייל

אולי יעניין אותך גם...

3 דרכים למתג את העסק

בעלי עסקים וחברות יודעים היטב שמיתוג הוא חלק חשוב ממערך השיווק של כל עסק הפועל בשוק תחרותי ודינמי. מיתוג מאפשר לכם להבליט את היתרונות הייחודיים

קרא עוד »

המדריך למיתוג הרכב

בעלי עסק, ארגון או חברה? אם אתם מחזיקים בצי רכבי חברה, וגם אם אתם עצמאים בעלי רכב, ומעוניינים למתג את הרכב שלכם, לחברת פרינטקום שילוט,

קרא עוד »

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

פוסטים אחרונים

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום