מהם שלטי אזהרה ואבטחה ולמה הם משמשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

שילוט מסוגים שונים מספק מגוון פתרונות לצרכים שונים של עסקים, חברות וארגונים, החל מצורכי הכוונה, מודיעין והתמצאות, וכלה בצורכי בטיחות. מאמרנו ידון בשלטי אזהרה ואבטחה, למה הם משמשים, וכיצד ניתן לנצלם לצורכי העסק והחברה.

מה זאת אומרת שלטי בטיחות ואזהרה

שלטי אזהרה ואבטחה נחלקים למספר קטגוריות עיקריות:

  • שלטי הכוונה למקרי חירום – שילוט המכוון את הציבור במקרי חירום, כולל שלטים מוארים, וכן שלטים הכוללים תאורת חירום, שמוארים במקרה של תקלה באספקת החשמל.שלטי הכוונה לחירום מכוונים את הציבור ליציאות ופתחי חירום,  מדרגות חירום, ציוד חירום, כמו ציוד כיבוי אש, וכיוצא בזה. בנוסף, שלטי הכוונה מורים על סדר פעולות נדרשות במקרי חירום.
  • שלטי בטיחות – שילוט כגון שילוט בטיחות בעבודה המורה על ציוד מגן שחובה ללבוש באזורים מסוימים, על מיקומו של ציוד חירום כמו ציוד כיבוי אש וברזי כיבוי אש, על מיקומם של חומרים מסוכנים, מתח חשמלי גבוה, וכל סכנה אחרת שיש להזהיר מפניה את הציבור. שלטי בטיחות כוללים גם אזהרות, וגם הוראות והנחיות לפעולות הנדרשות ממי שנכנס לאזורים מסוכנים.
  • שלטי איסור ואזהרה – שלטים האוסרים כניסתם של מי שאינם מורשים, וכן שלטים המזהירים את הציבור מסכנות כגון חומרים מסוכנים, מתח חשמלי גבוה, ציוד מכני כבד שעלול לסכן את הציבור, וכן הלאה.

מי צריך שלטי אזהרה ואבטחה

לכל עסק אופי עבודה משלו, וסיכונים אופייניים לו. היות שכך, בכל עסק יש צורך להזהיר את הציבור מפני הסיכונים הקיימים, וכן להורות על נהלי התנהגות במקרי חירום ועל פתחי יציאת חירום במבנה. עסקים מסוימים מחויבים על פי חוק להציב שלטי אזהרה, אולם גם אם אינכם מחויבים לכך על פי חוק, שלטי בטיחות ואזהרה הם חלק בלתי נפרד ממערך אבטחה מקצועי ויעיל של כל עסק.

בטיחות והגנה

בכדי להגן על העסק, על העובדים, ועל לקוחות ואורחים במתחם, חשוב להתקין שלטי בטיחות ואזהרה מתאימים. שילוט אזהרה איכותי ומקצועי ימנע תאונות מיותרות, יעזור לכוחות הביטחון בעתות סכנה, ויעזור לעובדים ולקוחות לפעול נכון במקרי חירום שונים. שלטי בטיחות מאפשרים לכם למזער למינימום הישנותן של תאונות עבודה שונות בימים רגילים, ולמקסם את יכולת התגובה והטיפול במקרי חירום.

היו מוכנים מראש

שלטי אזהרה ואבטחה הם חלק הכרחי ובלתי נפרד ממערך האבטחה של כל עסק. יתירה מכך – שלטי אזהרה איכותיים ומותאמים יהפכו את העסק למקום בטוח ומוגן יותר עבור עובדים ולקוחות כאחד. מכיוון שכך, הקדימו תרופה למכה, ודאגו להתקנת שלטי אזהרה ושלטי בטיחות מותאמים לצורכי העסק שלכם ולדרכי עבודתו. לצורך התקנה וייצור שלטי בטיחות פנו בהקדם לחברת שילוט מקצועית ואמינה, והיעזרו במומחי השילוט לעיצוב, הזמנה וייצור שלטי הבטיחות הנחוצים לכם. בחברת פרינטקום, המתמחה בייצור שילוט מכל הסוגים, מחכים לכם מומחי שילוט שייעצו לכם וילוו אתכם בבחירת שילוט האזהרה והאבטחה הטוב ביותר עבור העסק שלכם, כך שאתם, עובדיכם ולקוחותיכם תהיו מוגנים ובטוחים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

רוצים לדעת לפני כולם?

קבלו מאיתנו עדכונים למייל

אולי יעניין אותך גם...

3 דרכים למתג את העסק

בעלי עסקים וחברות יודעים היטב שמיתוג הוא חלק חשוב ממערך השיווק של כל עסק הפועל בשוק תחרותי ודינמי. מיתוג מאפשר לכם להבליט את היתרונות הייחודיים

קרא עוד »

המדריך למיתוג הרכב

בעלי עסק, ארגון או חברה? אם אתם מחזיקים בצי רכבי חברה, וגם אם אתם עצמאים בעלי רכב, ומעוניינים למתג את הרכב שלכם, לחברת פרינטקום שילוט,

קרא עוד »

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

פוסטים אחרונים

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום