התקנת שילוט מסחרי – כל מה שרצית לדעת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

בשביל שלקוחות יגיעו אל העסק שלכם, הם צריכים לדעת על קיומו, שילוט מסחרי הוא שילוט המציין את מיקומם של בתי עסק, מושך את תשומת הלב של העוברים ושבים, ומזמין אליהם לקוחות חדשים. בשורות הבאות נעסוק בנושא שילוט מסחרי, מה האפשרויות, איך מייצרים שילוט מסחרי, ואיך ומי מתקינים אותו.

מה זה שילוט מסחרי

בגדול, שילוט מסחרי נחלק לשניים:

  • שילוט על בית העסק – כגון שילוט מואר, שלטי לד וניאון, שלט תלת מימדי, ועוד, התלויים על בניין בית העסק עצמו, או עמודי טוטם ושילוט הממוקמים בסמוך לבית העסק, ומצביעים עליו ישירות.
  • שילוט חוצות – שלטי קנבס, שמשונית או שלטי פח התלויים בגובה, מפרסמים את בית העסק או החברה, ומזמינים את הקהל הרחב ליהנות ממבצעים והטבות. שלטי חוצות יכולים להיות תלויים בגובה, על גבי לוחות פרסום, או על בניינים בצורת מדבקות ועיטוף מבנים, ואינם תלויים על בית העסק עצמו, אלא במקומות בהם עובר קהל לקוחות פוטנציאליים גדול.

מי מייצר שילוט מסחרי

קיימות חברות שונות המתמחות בייצור שילוט מסחרי. חברות מקצועיות מחזיקות אמצעים טכנולוגיים המאפשרים הדפסת שלטי קנבס, ייצור שלטי מדבקה, שלטי ניאון ולד, שלטי פח ועוד. חברה מקצועית תוכל לייצר עבור הלקוח כל סוג שילוט מסחרי נחוץ, ולהתאים את החומר והשיטה לתנאים הספציפיים והייחודיים של כל לקוח.

מי מתקין שילוט מסחרי

כיוון ששילוט מסחרי כרוך בעבודה מקצועית, ובמקרים רבים בעבודה בגובה, התקנתו חייבת להתבצע על ידי מקצוענים בכדי לשמור על בטיחות הציבור והעובדים. קיימות תקנות והנחיות כלליות להתקנת שילוט חוצות, וכמו כן, כל רשות מקומית מפרסמת תקנות והנחיות משלה, ועל מתקיני השילוט להיות בקיאים בכל הדרישות והתקנות.כאשר במדובר בשילוט בגובה, המתקינים חייבים לעבור הכשרה והסמכה לעבודה בגובה.

איך מתקינים שילוט מסחרי

התקנת שילוט מסחרי צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע, שכן מדובר בעבודה בגובה בתנאי שטח שונים, ועל המתקינים לדעת כיצד לבצע את העבודה בדרך הבטוחה ביותר, מבלי לסכן את הציבור או את המתקינים עצמם. העבודה נעשית בעזרת עזרים שונים, ביניהם סולם נייד, ציוד סנפלינג, וציוד בטיחות מתאים. חשוב לוודא שמתקיני השילוט המסחרי בקיאים בכל התקנות והנהלים הארציים והמקומיים, וכן שהם מצוידים בציוד הבטיחות הנדרש.

להפגין נוכחות

בשביל שהעסק שלכם יוכל להתקיים ולשמור על איתנות פיננסית, יש צורך לשמור על קהל הלקוחות הקיים יחד עם הרחבה מתמדת של חוג הלקוחות שלכם. בכדי שיגיעו אליכם לקוחות רבים ככל שניתן, אתם צריכים שכמה שיותר עוברי אורח יהיו מודעים לקיומו. שלטים לעסקים מאפשרים לכם להביא את קיום העסקים שלכם לידיעת הציבור הרחב, להודיע על מבצעים מיוחדים, ולמשוך אליכם לקוחות חדשים. בשוק תחרותי, חשוב להפגין נוכחות ברורה במרחב הציבורי, וזה בדיוק מה ששילוט עסקי עושה. לצורך ייצור והתקנת שילוט עסקי יש לפנות לחברה מקצועית, ובכך להבטיח לעצמכם איכות, בטיחות ואפקטיביות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

רוצים לדעת לפני כולם?

קבלו מאיתנו עדכונים למייל

אולי יעניין אותך גם...

3 דרכים למתג את העסק

בעלי עסקים וחברות יודעים היטב שמיתוג הוא חלק חשוב ממערך השיווק של כל עסק הפועל בשוק תחרותי ודינמי. מיתוג מאפשר לכם להבליט את היתרונות הייחודיים

קרא עוד »

המדריך למיתוג הרכב

בעלי עסק, ארגון או חברה? אם אתם מחזיקים בצי רכבי חברה, וגם אם אתם עצמאים בעלי רכב, ומעוניינים למתג את הרכב שלכם, לחברת פרינטקום שילוט,

קרא עוד »

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר

לחוצים ממהרים? 052-6920010

פוסטים אחרונים

סוגי שלטים

מייצרים ומתקינים שלטים

© כל הזכויות שמורות פרינטקום