התקשרו עכשיו 03-9613769

או מלאו טופס זה ופנו אלינו

שם מלא :

שם עסק :

טלפון :

טלפון נייד :

אימייל :

אתר-אינטרנט

אנא ציינו את סוג השירות בו אתם מעוניינים :

שלטים על בניינים - שילוט בניינים
איך אפשר שלא להבחין בפרסומות הענקיות על גבי בניינים, הבניינים מכוסים מלמעלה עד למטה בילד לבוש ג'ינס מדליק בבחורה חתיכה המרוחה על כל החזית או בבקבוק בירה ענק.
למי משתלמים שלטי בניינים אלו?מרוויחים רבים בתחום זה, ובראשם המפרסם שזוכה לחשיפה אדירה של הפרסומת שלו שממש בלתי ניתן להתעלם ממנה.
בעל המדיה, זה שקונה את השטח מוועד הבית או בעל הבניין ועושה זאת עם הרבה בעלי בתים ומכנה את המוצר "עיטוף בניינים". ברוב המקרים הוא גם זה מי שדואג להפקה והתקנה של הפרסום. וועד הבית או בעל הבניין שמקבל תמורה יפה עבור השילוט לבניינים, רבים המקרים בהם בעל המדיה נושא בעלות השיפוץ החיצוני של הבניין, או משלם את מיסי הארנונה עבור וועד הבית או בעל הבניינים.
מרוויח נוסף הקבלן המבצע את עבודת השיפוץ, הוא הרי היה צריך לדאוג למה שנקרא "כיסוי בניינים" שהרי, חייב קבלן שיפוץ בינן לבצע "כיסוי בניינים". אנו התושבים והעוברים והשבים, נהנים מתמונה יפה המכסה את כל הבניין במקום שלטים מכוערים ופיגומים מכוסים ביריעה שחורה.
ולבסוף המועצה המקומית או העירייה שמכניסה כסף רב עבור כל מטר מרובע של פרסום, הרבה מעבר לשלטים לבניינים רגילים.
מי הן החברות בתחום? החברה הגדולה ביותר בשוק השילוט לבניינים הינה חברת ברעם ברשותה המספר הרב ביותר של הקירות שניתן לשים עליהם שילוט.
בשוק פועלות עוד מספר חברות כמו משה נור, רפיד ומקסימדיה שרכשה לאחרונה את חברת HUGE, מקסימדיה החליטה להיכנס לתחום זה נוסף לתחום השלטים בו היא שולטת,.אך מספר הקירות בבעלותן של שאר החברות קטן לעומת חברת ברעם שאינה עוסקת כלל בשילוט ומתמקדת רק בתחום זה.